بهترین زمان سفر به پاتایا تایلند

بهترین زمان سفر به پاتایا تایلند پی خواهیم برد. پاتایا یکی از توریستی‌ترین شهرهای تایلند بوده و گردشگران زیادی سفر به آن در بهترین شرایط آب و هوا...

در این مطلب به بهترین زمان سفر به پاتایا تایلند پی خواهیم برد. پاتایا یکی از توریستی‌ترین شهرهای تایلند بوده و مسافران زیادی خواهان سفر به آن در بهترین شرایط آب و هوایی هستند.

شهر پاتایا، همانند دیگر قسمت‌های تایلند، دارای آب و هوایی آب و هوای گرمسیری معمولی است، به همین دلیل طی همه ماه‌های سال توریست‌های زیادی راهی تور پاتایا می‌شوند. با این حال در این مطلب قصد داریم بهترین زمان سفر به پاتایا را مشخص کنیم.

بهترین زمان سفر به پاتایا

تعریف بهترین زمان ممکن است برای هر فرد متفاوت باشد. برخی به آب و هوا توجه داشته و برخی دیگر، کاهش هزینه‌ها را بهترین زمان مسافرت می‌دانند. متاسفانه این دو فاکتور با یکدیگر در تناقض هستند.


نوامبر تا فوریه (نیمه آبان تا نیمه اسفند)

هوا در این بازه زمانی نه چندان سرد و نه چندان گرم است، به همین دلیل بیشتر توریست‌های ترجیح می‌دهند از نیمه پاییز تا آخر زمستان به این شهر سفر کنند. این موضوع سبب می‌شود حجم توریست‌ها در شهر پاتایا به حداکثر میزان رسیده و سواحل و همچنین مکان‌های گردشگری عمومی مملو از گردشگرانی از سراسر دنیا باشد. ممکن است در برخی روزها، کمی بارندگی را تجربه کنید. اگر برای سفر در این بازه زمانی مصمم هستید، از قبل تور پاتایا را خریداری کنید، چرا که قیمت‌ها با پیش رفتن در زمان و رسیدن به ماه آبان افزایش پیدا کرده و ظرفیت هتل‌های دارای قیمت مناسب در عین ارائه امکانات خوب، پر می‌شود.


مارس تا می (نیمه فروردین تا نیمه خرداد)

در ماه‌های منتهی به این بازه، هوا گرم و مرطوب می‌شود، با این حال همچنان توریست‌های زیادی به پاتایا سفر می‌کنند. در سواحل افراد زیادی را مشاهده خواهید کرد، اما حجم آن‌ها به اندازه توریست‌های بازه زمانی قبلی به عنوان بهترین زمان سفر به پاتایا نیست. برای داشتن سفری خاطره‌انگیز، حتما عینک دودی و کلاه همراه داشته باشید.


ژوئن تا اکتبر (نیمه تیر تا نیمه مهر)

حجم بارندگی در این بازه زمانی افزایش پیدا می‌کند. اگر دوست دارید شهر پاتایا را در حالتی خلوت و‌ آرام تماشا کنید، این بهترین زمان سفر به پاتایا برای شما است. تعداد افراد کمی در سواحل دیده می‌شوند. دمای هوا با وجود افزایش چندان بالا نیست و نمی‌توان آن را آزاردهنده خطاب کرد. با توجه به بارانی و خلوت بودن شهر در کنار کاهش قیمت هتل‌ها، افراد زیادی بین ژوئن تا اکتبر به این شهر سفر می‌کنند. اگر دوست ندارید ناگهان زیر باران بمانید، همیشه کفشی خوب پوشیده و چتری کوچک درون کیفتان داشته باشید.

نوشته شده توسط : تیم تولید محتوا بیسان گشت


برچسب ها :

*بهترین زمان سفر به پاتایا تایلند را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

۶ نفر به این صفحه امتیاز داده اند
۵ / ۴.۰۰
دیدگاه ها

    *وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت کنید یا و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید

    شما
    همین حالا
    ""

مطالب مرتبط

در حال یافتن .....

-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
مقصد
شرکت هواپیمایی
تاریخ شروع تور
مدت اقامت
ورود با رمز ثابت
نام کاربری / شماره همراه / ایمیل
رمز عبور
ورود
رمز عبور را فراموش کرده اید؟

پیگیری رزرو تور

جستجو