خرید ملک در استانبول ترکیه+خرید آپارتمان صاحب پاسپورت و اقامت ترکیه شوید( به روز رسانی)

خرید ملک و آپارتمان در استانبول بهترین فرصت برای ایرانیانی می باشد که به دنبال گرفتن پاسپورت  و اقامت ترکیه می باشند . همین امر باعث شده است که روز به روز...

خرید ملک و آپارتمان در استانبول بهترین فرصت برای ایرانیانی می باشد که به دنبال گرفتن پاسپورت و اقامت ترکیه می باشند . همین امر باعث شده است که روز به روز ایرانیان برای خرید ملک در استانبول مشتاق تر شوند.

در واقع همسایگی ایران با ترکیه و فاصله سه ساعتی آن به صورت هوایی می تواند هر ایرانی ای را وسوسه کند که به دنبال گرفتن اقامت و پاسپورت ترکیه باشد. در واقع با داشتن پاسپورت ترکیه بتوانند از امکانات شهروندی ترکیه استفاده کند که بارز ترین ان معتبر بودن پاسپورت ترکیه می باشد .  با داشتن پاسپورت ترکیه شما میتوانید به 71 کشور بدون داشتن ویزا سفرکنید . اما این که چگونه بتوان این پاسپورت را گرفت و اقامت کشور ترکیه را دریافت کرد روش های مختلفی وجود دارد که بهترین و راحت ترین آن خرید ملک در ترکیه با شرایطی که دولت تعیین است می باشد . گفتنیست خانه هایی که می توان با ان ها اقامت ترکیه را گرفت قیمت گزافی ندارند و می توان با هزینه ای معقول و منطقی خانه هایی فوق العاده زیبا را در استانبول خریداری کرد که علاوه بر این که شما می توانید اقامت ترکیه را با داشتن آن خانه دریافت نمایید می توان هر زمانی که قصد سفر به استانبول  را دارید تنها با گرفتن یک بلیط پرواز و بدون هیچ نگرانی از اقامت به منزل خود رفته و تعطیلات خوبی را برای خود و خانواده خود رقم بزنید . اما شرایط خرید ملک در استانبول به چه صورت می باشد ؟ چه ملک هایی اقامت ترکیه را به ایرانیان خواهد داد ؟ حد اقل قیمت خرید خانه و آپارتمان برای ایرانیان چقدر تمام می شود ؟ قیمت آپارتمان در مرکز استانبول چقدر است ؟ قیمت خرید خانه به پول ایران چند تومان می شود ؟ آیا با گرفتن آپارتمان دست دوم در ترکیه می توان اقامت ترکیه را گرفت یا خیر ؟ خرید خانه کوچک در استانبول چقدر است ؟ قیمت ملک در استانبول در سال 2021 چقدر است ؟  همه و همه سوالاتی می باشد که شرکت بیسان گشت به طور کامل و اختصاصی  به آن ها خواهد پرداخت :

مطلب مرتبط :خرید خانه در ترکیه توسط ایرانیان به شدت رونق گرفته است

خرید ملک در استانبول و گرفتن پاسپورت و اقامت ترکیه

چرا خرید ملک در استانبول میتواند نظر هر ایرانی را به خود جلب کند؟

نکته ای که برای هر ایرانی می تواند در جهت خرید ملک و آپارتمان در ترکیه و شهر استانبول جذاب باشد بی شک گرفتن اقامت و داشتن پاسپورت ترکیه می باشد اما در کل خرید ملک آپارتمان و خانه در استانبول میتواند جذابیت های فراوانی داشته باشد از جمله :

 • شهر استانبول یکی از شهر های گردشگری و مورد علاقه ایرانیان می باشد . بی شک ایرانی ای را نمی توان پیدا کرد که اهل سفر و گشت و گذار بوده و تا به حال به استانبول سفر نکرده باشد . لذا این شهر یکی از شهر های بسیار جذاب و مورد علاقه ایرانیان بوده و است .
 •  با توجه به همسایگی ایران و ترکیه ، از نظر اخلاق و مهمان نوازی مردما ترکیه به ما ایرانی ها بسیار نزدیک بوده و به راحتی می توان با آنها ارتباط گرفت و از در کنار آنها بودن لذت برد .
 • استانبول امکانات رفاهی خوبی را به شهروندان خود ارایه می دهد .
 • هزینه های زندگی در کشور ترکیه و شهر استانبول به نسبت شهر های اروپایی بسیار پایین تر است به طوری که از نظر غذا ، پوشاک ، تفریح و تحصیلات ، خودرو  و غیره بسیار مقرون به صرفه تر از بسیاری کشور های اروپایی است .
 • تردد و حمل و نقل در ترکیه بسیار آسان بوده و با توجه به خطوط حمل و نقل عمومی ای که در سرتا سر استانبول قرار دارد شما به راحتی از هر نقطه استانبول می توانید به مناطق مورد نظرتان جابه جا شوید .
 • با هزینه ای معقول می توان خانه هایی بسیار زیبا در هر نقطه ای از شهر استانبول را خریداری کرد که بنا به مبلغ مورد نظر می توان از خانه های بسیار لوکس در سواحل دریا تا خانه هایی زیبا در مرکز شهر و یا در بخش های نزدیک به مراکز خرید و تفریحی خریداری کرد .
 • نکته مهم این است که خرید ملک در استانبول خیلی سریع انجام میشود و در کمترین زمان شما می توانید روند خرید را طی کرده و صاحب خانه شوید .
 • خرید ملک و آپارتمان در استانبول


چه ملک هایی به شما شهروند ترکیه ای از طرف دولت داده میشود ؟

نکته مهمی که باید به آن توجه کرد این است که آیا با خرید هر ملک و خانه ای در استانبول می توان شهروندی کشور ترکیه را دریافت کرد یا خیر . جواب این سوال خیر است . با هر ملک و آپارتمان و خانه ای نمی توانید شهروندی کشور ترکیه را دریافت نمایید . برای دریافت شهروندی کشور ترکیه و گرفتن پاسپورت این کشور شما باید حداقل هزینه ای که برای خرید ملک در استانبول را در نظر می گیرید 250 هزار دلار باشد .با گرفتن خانه بالای 250 هزار دلار شما و همسرتان بعلاوه فرزندان زیر 18 سال شما شهروندی کشور ترکیه را دریافت خواهند کرد . بعلاوه نکات دیگر جهت گرفتن شهروندی کشور ترکیه از طریق خرید ملک :

1- باید خرید ملک به صورت کاملا نقدی صورت گیرد .

2-باید حد اقل تا سه خریدار قبل ملک مورد نظر متعلق به افراد غیر شهروند نباشد .

3- شما به مدت 3 سال اجازه فروش ملک را ندارید .

4- میتوانید به جای خرید یک ملک 250 هزار دلاری چند ملک که درمجموع 250 هزار دلار خواهد شد را خریداری کنید .

خرید ملک و آپارتمان در استانبولشروع قیمت برای خرید ملک در استانبول چقدر است ؟

سوالی که اکثر خریداران ملک و آپارتمان در استانبول برایشان پیش می آید این است که با چه مبلغی می توان خانه ای در استانبول خریداری کرد ؟ در واقع می توان گفت با مبالغی چون 200 هزار لیر تا 250 هزار لیر هم خانه در استانبول را خریداری کنید که بی شک با این مبلغ خانه هایی خیلی لوکس و با موقعیت خوب را نمی توانید داشته باشید . اما برای سرمایه گذاری و شروع مناسبند . البته اگر به دنبال ملک در شهر های دیگه ترکیه مثل ازمیر وان و غیره می باشید با مبالغ کمتر هم می توانید صاحب ملک شوید . اما اگر به دنبال اقامت و شهروندی هستید باید به فکر خانه هایی با قیمت بالا تر باشید و یا چند خانه با قیمت پایین تر که مجموعشان 250 هزار دلار شود .


خرید آپارتمان ارزان در استانبول :

بسیاری از ایرانی ها به دنبال خرید آپارتمان ها و خانه ارزان در استانبول هستند و قصدشان از این خرید داشتن مکانی برای رفت و آمد های زیاد به کشور ترکیه و شهر استانبول می باشد . که میتوانند با مبلغی نه چندان زیاد در بخش هایی از ترکیه خانه هایی ارزان خریداری کنند اما باید بدانند که با خرید این ملک های ارزان صاحب شهروندی و پاسپورت ترکیه نخواهند شد و تنها با داشتن آن میتوانند سالانه برای تفریح و داشتن اقامتی در ترکیه از آن استفاده نمایند .


معرفی چند مورد از آپارتمان های استانبول با امتیاز اقامت و پاسپورت ترکیه:

در این بخش به تعدادی پروژه های  لوکس 250 هزار دلاری خواهیم پرداخت که با خرید این واحد های آپارتمانی می توانید اقامت ترکیه و پاسپورت ترکیه را دریافت نموده و از شرایط شهروندی آن استفاده نمایید


منطقه ساری یر استانبول

فاصله ی یک دقیقه ای با مرکز خرید و تجاری ساری یر

فاصله ۲۰ دقیقه ای تا فرودگاه جدید

فاصله ۱ دقیقه ای تا مترو

فاصله ۲۰ دقیقه ای با پل دوم بغاز fsm

فاصله ۲۰ دقیقه ای با ساحل معروف بشیکتاش و کاباتاش و اورتاکوی و ببک

فاصله ۱۵ دقیقه ای تا میدون تاکسیم

امکانات امنیتی ورود خروج ساکنین با کارت های مخصوص.دوربین و نگهبانی ۲۴ ساعته.ورود و خروج با اجازه صاحب ملک . ورود خروج خودرو با نگهبانی و شناسایی پلاک خودرو.

امکانات رفاهی

سالن ورزشی.استخر.سونا.جکوزی.اتاق بخار.اتاق ماساز.بوفه ی مخوص باشگاه.سالن جلسه.سینما و طبقه آخر (۱۶۸) سالن مهمانی و رستوران با رزرو قبلی مخصوص جشن ها

پروژه فوق شروع قیمت از ۲۵۰هزار دلار و داری واحد های هوم اوفیس هم میباشد.


پروژه واقع در مرکز شهر

فاصله تا مترو ۲ دقیقه

فاصله تا مرکز خردید آکسیس ۱ دقیقه

فاصله تا ایستگاه اتوبوس ۱ دقیقه

فاصله با ماشین تا تاکسیم ۱۵ دقیقه

فاصله تا ساحل معروف ببک ۳۰ دقیقه

فاصله تا مرکز خرید وادی استانبول ۳ دقیقه

امکانات رفاهی.استخر.سونا.جکوزی.باشگاه.سالن سینما.سالن بازی کودکان

امکانات رفاهی شامل دوربین و نگهبانی ۲۴ ساعته ورود و خروج ساکنین با کارت های مخصوص ورودی پارکینگ و شناسایی پلاک خودرو.

پروژه فوق بهترین فرصت برای سرمایه گذاری در منطقه کاغذ خانه(kagithane) میباشد.

تضمین اجاره تا پنج سال.

پروژه در بر جاده اصلی میباشد.

مناسب برای اخذ شهروندی ترکیه

مزایای این پروژه داخل شهر بودن و داشتن موقعیت بسیار عالی و دسترسی آسان به کل استانبول

شروع قیمت ها از یک میلیون هشتصد هزار لیر

 

نوشته شده توسط : تیم تولید محتوا بیسان گشت


برچسب ها :

*خرید ملک در استانبول ترکیه+خرید آپارتمان صاحب پاسپورت و اقامت ترکیه شوید( به روز رسانی) را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

۶۲ نفر به این صفحه امتیاز داده اند
۵ / ۴.۵۰
دیدگاه ها

  *وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت کنید یا و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید

  شما
  همین حالا
  ""

مطالب مرتبط

در حال یافتن .....

-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
مقصد
شرکت هواپیمایی
تاریخ شروع تور
مدت اقامت
ورود با رمز ثابت
نام کاربری / شماره همراه / ایمیل
رمز عبور
ورود
رمز عبور را فراموش کرده اید؟

پیگیری رزرو تور

جستجو