محدودیت های کرونایی از اول آذرماه و عدم مسافرت

از ابتدای آذر ماه محدودیت های کرونایی وضع شده از سمت ستاد ملی کرونا شدید تر به مدت 2 هفته اعمال خواهد شدو هدف کنترل های عبور و مرور مسافران...

از ابتدای آذر ماه محدودیت های کرونایی وضع شده از سمت ستاد ملی کرونا شدید تر به مدت 2 هفته اعمال خواهد شدو هدف کنترل های عبور و مروز و خروج از شهرها توسط مسافران و همچنین کاهش تجمع ها شدید تر از قبل کنترل می شود .

به گذارش ایرنا با توجه به آمدن موج سوم کرونا که از موج اول و دوم آن خیلی سنگین تر است در نشست ستاد ملی مقابله با کرونا در روز شنبه 24 آبان ماه شهر ها به سه سطح قرمز نارنجی و زرد تقسیم بندی گردید تا اعمال محدودیت های کرونایی را هر چه بیشتر کنترل و در حد توان جلوگیری از افزایش زنجیره کرونا گردد. این محدودیت ها کاملا مورد تایید مقام معظم رهبری ، رئیس جمهور و دولت بوده است . گفتنیست در صورت بحرانی شدن وضعیت شهر ها ، احتمال قرنطینگی کامل شهر ها را در پیش خواهد داشت . طرق تصمیمات اخذ شده از روز شنبه اول آذر ماه تمامی مشاغل به جز مشاغل سطح یک که جز مشاغل ضروری و خدماتی می باشند به علاوه یک سوم نیرو های دولتی می توانند در روز اول تا 14 آذر ماه مشغول به کار باشند .

محدودیت های کرونایی از اول آذر ماه

مطالب مرتبط : در امان ماندن از کرونا در طول سفر 

مشاغل سطح یک در محدودیت های کرونایی کدام مشاغل هستند ؟

بی شک تنها مشاغلی را که تامین کننده خدمات و مواد مصرفی مورد نیاز  شهروندان را تامین می کنند جز مشاغل سطح یک می باشند که در مدت محدودیت های کرونایی از اول آذر ماه باز می باشند و شامل بیمارستان ها ف آمبولانس ها ، تعمیرگاه ها ، سوپر مارکت ها ، نانوایی ، دارو خانه ها ، مطب پزشکان ، پمپ بنزین ها ، مراکز سلامت و بخش های امنیتی .

تردد بین شهری  مسافران از اول آذر ماه :

از اول آذر ماه تمامی مرز های شهر ها بسته خواهد بود و تردد بین شهری تحت هیچ شرایطی امکان پذیر نخواهد بود و تنها تولید کنندگان و تامین کنندگان مواد غذایی و مواد مورد نیاز می توانند بین شهر ها تردد نمایند . در صورتی که مسافران قصد سقر به شهر های غیر بومی را دارند باید بدانند که علاوه بر عدم ورود به شهر های غیر بومی شامل جریمه 500 هزارتومان تا یک میلیون تومانی خواهند بود . گفتنیست این محدودیت تردد از 10 صبح روز چهارشنبه 28 آبان ماه توسط پلیس راه اعمال گردیده است و به شدت تردد مسافران با پلاک غیر بومی به شهر ها اجازه داده نشده است به علاوه مسافران با پلاک های بومی نیز اجازه خروج از شهر خود را نداشته اند . گفتنیست این تردد ها بین دو استان تهران و البرز نیز اعمال شده است و مسافران بین کرج و تهران نیز با محدودیت های تردد رو به رو شده اند .

تردد درون شهری :

با توجه به تصمیمات اخذ شده توسط ستاد مقابله با کرونا از روز شنبه اول آذرماه خودروهای شخصی از ساعت 21 تا 4 صبح اجازه هیچ گونه ترددی نخواهند داشت و در صورت گزارش تردد ها مبلغ 500 هزارتومان جریمه خواهند شد . افراد تنها می توانند با وسایل حمل و نقل عمومی تردد نمایند . قابل ذکر است که مترو نیز ساعت 20:30 تعطیل می باشد .

محدودیت تردد برای مسافران با وسایل عمومی چون هواپیما ، شرکت های ریلی و اتوبوس:

بر طبق اظهارات رییس کمیته امنیتی اجتماعی ستاد ملی مدیریت کرونا افرادی که تست پی سی آر آنها مثبت باشد در سیستم بهداشت و درمان ثبت می شوند و در صورتی که در مدت زمانی که کرونا دارند سفر با پرواز داشته باشند شناسایی خواهند شد و مبلغ 200 هزار تومان به فیش تلفن همراه تلفن ثابت و یا پلاک شخصی فرد جریمه میشود که از طریق پیامک نیز به او اطلاع رسانی می شود .

نوشته شده توسط : تیم تولید محتوا بیسان گشت


برچسب ها :

*محدودیت های کرونایی از اول آذرماه و عدم مسافرت را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

۴ نفر به این صفحه امتیاز داده اند
۵ / ۳.۸۰
دیدگاه ها

    *وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت کنید یا و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید

    شما
    همین حالا
    ""

مطالب مرتبط

در حال یافتن .....

-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
مقصد
شرکت هواپیمایی
تاریخ شروع تور
مدت اقامت
ورود با رمز ثابت
نام کاربری / شماره همراه / ایمیل
رمز عبور
ورود
رمز عبور را فراموش کرده اید؟

پیگیری رزرو تور

جستجو