ویروس کرونا در بانکوک تایلند چقدر شیوع پیدا کرده است؟

ویروس کرونا در بانکوک تایلند و چند شهر دیگر این کشور رویت شده است. در این مطلب قصد داریم ایمنی یا خطر سفر به تایلند در وضعیت کنونی را بررسی کنیم. ...

ویروس کرونا در بانکوک تایلند و چند شهر دیگر این کشور رویت شده است. در این مطلب قصد داریم ایمنی یا خطر سفر به تایلند در وضعیت کنونی را بررسی کنیم.

بر اساس آمار رسمی وب سایت gisanddata.maps.arcgis.com تا امروز 35 نفر مبتلا به ویروس کرونا در سرتاسر تایلند رویت شده است. این در حالی است که بر اساس مطالب قبلی مشخص شد حتی یک نفر مبتلا به این بیماری، تا امروز در ترکیه یا آذربایجان وجود ندارد. البته این موضوع نباید به جلوگیری از سفر شما به تور تایلند منجر شود. از بین 35 نفر مبتلا به کرونا ویروس جدید که در تایلند رویت شده‌اند، تاکنون 17 نفر بهبود پیدا کرده و مرگ هیچ کدام گزارش نشده است.

تایلند از جمله موفق‌ترین کشورها در مقابله با گسترش کرونا بوده و به همین دلیل تقدیر و تشکر سازمان بهداشت جهانی را در پی داشته است. در نتیجه توصیه می‌کنیم به شایعات توجه نکرده و فقط طبق اخبار رسمی و موثق اقدام به تصمیم‌گیری کنید. ویروس کرونا در بانکوک کاملا مهار شده است.

بعد از چین، کره جنوبی و ژاپن به همراه سنگاپور و هنگ کنگ بیشترین مبتلایان به کرونای جدید را داشته‌اند. بر اساس آخرین آمار، از نزدیک به 77 هزار نفر مبتلا به کرونا ویروس جدید، فقط 2 هزار نفر جان خود را از دست داده و از آن سو 20 هزار نفر از بیماری رهایی پیدا کرده‌اند. در صورتی که پیش‌زمینه بیماری قبلی عروقی، ریوی و دیابت نداشته باشید، ویروس کرونا جدید مشکلی حاد برایتان ایجاد نخواهد کرد.

نوشته شده توسط : تیم تولید محتوا بیسان گشت


برچسب ها :

*ویروس کرونا در بانکوک تایلند چقدر شیوع پیدا کرده است؟ را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

۲۲ نفر به این صفحه امتیاز داده اند
۵ / ۴.۱۰
دیدگاه ها

    *وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت کنید یا و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید

    شما
    همین حالا
    ""

مطالب مرتبط

در حال یافتن .....

-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
مقصد
شرکت هواپیمایی
تاریخ شروع تور
مدت اقامت
ورود با رمز ثابت
نام کاربری / شماره همراه / ایمیل
رمز عبور
ورود
رمز عبور را فراموش کرده اید؟

پیگیری رزرو تور

جستجو