با روش های گرفتن اقامت در گرجستان آشنا شوید :

چگونه اقامت گرجستان را بگیریم ؟ ...

چگونه اقامت گرجستان را بگیریم ؟

یکی از کشور هایی که در ایران ارزش سفر به آن وحتی اقامت گرفتن را دارد کشور زیبا و خوشش آب و هوای گرجستان می باشد. کشور گرجستان به دلیل شرایط مناسب در زمینه های سرمایه گذاری و تجارت آزاد یکی از کشور هایی است که نظر بسیاری از ایرانی ها را برای ادامه زندگی در این کشور جلب کرده است . در سال های اخیر مهاجرت به این کشور از سمت ایران در حال افزایش است و روز به روز به خواهان مهاجرت به این کشور در حال اضامه شدن است . اما چگونه می توان اقامت گرفت .؟ این روز ها دولت گرجستان برای دادن اقامت کمی سخت گیر تر از قبل عمل می کند. و روز به روز بر سخت گیری خود می افزاید . اما گفتنیست که از قابل اعتماد ترین روش ها برای اخذ اقامت گرجستان بی شک سرمایه گذاری و یا خرید ملک است .  اما باز هم با دانستن روش های مختلف اقامت می توان اقامت این کشور پر طرفدار را ازان خود کرد .  روش هایی که در ادامه به آنها می پردازیم روش های قانونی هستند که باید روند قانونی آنها طی شود تا بتوان با خیالی آسوده به گرجستان رفته و در آنجا اقامت کنید .


اخذ اقامت گرجستان

در ادامه با مجله بیسان گشت  باشید تا با روش های اخذ اقامت در گرجستان آشنا شوید :

شما می توانید جهت رزرو تور دبی ، تور باکو ، تور استانبول ، تور تفلیس ، تور تایلند ، تور مالزی و ده ها مسیر دیگر با بیسان گشت در ارتباط باشید .سرمایه گذاری در گرجستان

یکی از روش های مهمی که می توان به واسته آن اقامت گرجستان را دریافت کرد سرمایه گذاری در این کشور می باشد . در واقع اگر سرمایه گذاری شما  برابر با حداقل 300 هزار دلار و آن هم به صورت مستقیم باشد شما می توانید اقامت دائم کشور گرجستان را دریافت کنید . البته باید به صورت هدفمند سرمایه خود را وارد این کشور کنید چرا که بی گدار به آب زدن می تواند موقعیت زندگی شما را در این کشور به خطر بیندازد . لذا بهتر است برای اقدام به اخذ اقامت به روش سرمایه گذاری با وکیل در این زمینه در ارتباط باشید تا شما را پله پله به صورت دقیق تا رسیدن به اخذ ویزا یاری کند .  باید توجه داشته یاشید که مدارک شما باید به قدری قوی باشد تا نشان دهد که فعالیت شما در گرجستان قدرتمند خواهد بود تا با اقامت شما موافقت شود . چرا که داشتن سرمایه بدون هدف قطعا باعث رد شدن اقامتتان خواهد گردید . نکته دیگری که باید به آن توجه داشت این است که مبلع 300 هزار دلار برای هر فرد است لذا اگر یک شرکت با چند شرکا قصد اخذ اقامت را داشته باشند باید هر شریک به صورت مجزا 300 هزار دلار داشته باشد .

اخذ اقامت گرجستان


ثبت شرکت در گرجستان

یکی از روش هایی که می تواند به موافقت اقامت در گرجستان بینجامد ثبت شرکت در گرجستان است . چنان چه فرد بتواند یک شرکت که در زمینه فعالی کار می کند را ثبت کند ، بعد از آن می تواند درخواست اقامت داده و بعد از طی مراحل قانونی اقامت گرجستان را دریافت کند . اما نکته ای که مهم است این است که برای نشان دادن فعال بودن شرکتتان اول از همه شما باید یک حسابدار استخدام کنید ، به علاوه باید مالیات شرکت خود را بدون تاخیر و مرتب پرداخت نمایید . به علاوه حساب بانکفعال که نشان دهد این شرکت ، شرکتی پر رونق می باشد ،  پرداخت اجاره واحد تجاری خود ، عقد قرارداد بصورت رسمی با دیگر شرکت ها در زمینه کاری شرکت  و... .

باید بدانید که ثبت شرکت در گرجستان با داشتن پاسپورت ایرانی میسر است و هر فردی بدون هیچ محدودیتی میتواند ظرف 48 ساعت طی دو روز کاری شرکت خود را در گرجستان به صورت قانونی ثبت کند .

اخذ ویزا گرجستان


ازدواج در گرجستان

اگر هر فردی با یک تبعه گرجی که اقامت گرجستان را دارد ازدواج کند میتواند بعد از ازدواج اقدام به اخذ اقامت گرجستان را کرده و اقامت گرجستان را دریافت کند .

نکته ای که در مورد ازدواج حایز اهمیت است این است که به هیچ وجه نباید ازدواج به صورت صوری باشد . چرا که این نکات برای دولت گرجستان بسیار اهمیت دارد و به دقت این موارد کنترل و بررسی میشود و در صورت متوجه شدن دستگاه های دولتی از سوری بودن ازدواج اقامت فرد باطل میشود . اما در صورت ازدواج واقعی بنا بر قوانین گرجستان ، اخذ اقامت برای فرد ایرانی به احتمال زیاد گرفتنی میشود .


اقامت کشور گرجستان


اقامت تحصیلی گرجستان

اگر هر فردی در یکی از دانشگاه های گرجستان و یا یکی از موسسات آن که مورد تایید آموزشی گرجستان است پذیرش ادامه تحصیل بگیرد می تواند اقامت تحصیلی گرجستان را دریافت کند . بعد از پذیرش فرد در دانشگاه یا موسسه مورد تایید آموزش و پرورش گرجستان ، نامه تاییدیه و قبولی خود را دریافت کرده و اقدام به اخذ اقامت تححصیلی در طول دوره تحصیل خود می نماید .  باید بدانید این این نوع اقامت فقط جنبه تحصیلی دارد و به عنوان شهروند گرجی به حساب نمی آیید و بعد از پایان تحصیل اقامت شما باطل می شود و باید به ایران باز گردید .


خرید ملک در گرجستان :

در حال حاضر به هر فردی که ملکی به مبلغ حد اقل 35 هزار دلار را در یکی از شهر های گرجستان خریداری کند اقامت یک ساله به فرد داده می شود و در صورت این که فرد در سال بعد نیز این ملک را به نام خود داشته باشد اقامتش تمدید می شود . گفتنیست در صورتی که هر فردی 6 سال ملکی را در گرجستان به نام خود داشته باشد می تواند اقامت دایمی گرجستان را ازان خود کند . به زودی قوانین جدیدی در مورد مورد قوانین ملک و اخذ اقامت از جهت دولت اعلام خواهد شد که گفته شده است به احتمال زیاد حد اقل مبلغ خرید ملک تا 50 هزار دلار افزایش خواهد داشت . پس اگر قصد اخذ اقامت را از این طریق دارید بهتر است سریع تر اقدام نمایید .

اخذ اقامت گرجستان

 

نوشته شده توسط : تیم تولید محتوا بیسان گشت


برچسب ها :

*با روش های گرفتن اقامت در گرجستان آشنا شوید : را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

۵ نفر به این صفحه امتیاز داده اند
۵ / ۴.۰۰
دیدگاه ها

    *وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت کنید یا و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید

    شما
    همین حالا
    ""

مطالب مرتبط

در حال یافتن .....

-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
مقصد
شرکت هواپیمایی
تاریخ شروع تور
مدت اقامت
ورود با رمز ثابت
نام کاربری / شماره همراه / ایمیل
رمز عبور
ورود
رمز عبور را فراموش کرده اید؟

پیگیری رزرو تور

جستجو