اپلیکیشن TAGTHAi مخصوص توریست‌های تایلند توسعه پیدا کرد

اپلیکیشن TAGTHAi توسط یک شرکت برنامه‌نویسی محلی، مخصوص توریست های شهرهای مختلف تایلند توسعه یافت. با استفاده از آن خرید تورهای شهری تایلند همچون بانکوک و پاتایا تبدیل به تجربه‌ا...

اپلیکیشن TAGTHAi توسط یک شرکت برنامه‌نویسی محلی، مخصوص توریست های شهرهای مختلف تایلند توسعه یافت. با استفاده از آن خرید تورهای شهری تایلند همچون بانکوک و پاتایا تبدیل به تجربه‌ای متفاوت خواهد شد

Kasikorn Business Technology Group نام یک شرکت برنامه‌نویسی در تایلند است. اپلیکیشن آن‌ها TAGTHAi نام داشته و برای اجرا به نهاد Thai Digital Platform Social Enterprise Co سپرده شده است.

از طریق اپلیکیشن نام برده به سرویس‌های ارائه شده توسط نزدیک به 20 آژانس و 28 شرکت خصوصی دسترسی خواهید داشت. به عنوان نمونه می‌توان به وزارت ورزش و توریستم (Tourism and Sports Ministry)، فرودگاه‌های شهرهای تایلند، انجمن هتل‌های تایلندی (THA - Thai Hotels Association)، خطوط هوایی کشور تایلند، خطوط هوایی بانکوک و دیگر سرویس‌ها اشاره کرد.

اپلیکیشن TAGTHAi

به این ترتیب گردشگر می‌تواند قبل از تور تایلند خود برای آن برنامه‌ریزی کند. خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل جزو پایه‌‌ای‌ترین خدمات اپلیکیشن TAGTHAi محسوب می‌شوند. بر اساس گفته‌های وزیر اقتصاد و جامعه دیجیتال (Digital Economy and Society) در روز معرفی اپلیکیشن موبایل مورد بحث، همکاری کارآمد بین بخش خصوصی و عمومی به خوبی به لطف نرم افزار TAGTHAi حاصل خواهد شد. این اتفاق سبب می‌شود توسعه صنعت توریسم در کشور تایلند همچنان ادامه پیدا کند.

توسعه آتی اپلیکیشن TAGTHAi

رئیس اتاق بازرگانی تایلند بیان کرد دولت باید به توسعه پیوسته اپلیکیشن تازه معرفی شده ادامه داده و قابلیت‌ها و خدمات ارائه شده توسط آن‌ را افزایش بدهد. به عنوان نمونه باید به فراهم شدن امکان خرید پکیج‌های تورهای گوناگون یا استفاده از سرویس‌های اسپا اشاره کرد.

بر اساس گفته‌های رئیس انجمن هتل‌های تایلندی (THA) توریست‌ها می‌توانند از کیفیت بالای هتل‌های فهرست شده در اپلیکیشن TAGTHAi اطمینان داشته باشند، چرا که آن‌ها مورد تایید THA هستند. در حال حاضر امکان رزرو نزدیک به 140 هزار اتاق در باکیفیت‌ترین و بهترین هتل‌های تایلند از طریق برنامه موبایل نام برده امکان‌پذیر است.

انتظار می‌رود به لطف نرم افزار موبایل TAGTHAi افراد بیشتری به منظور خرید تورهای شهری تایلند برای نخستین مرتبه ترغیب شوند. به عبارتی این برنامه سبب می‌شود افرادی که پیش از این برای سفر به تایلند برنامه‌ای نداشتند، به این منظور تشویق شوند.

یکی از ویژگی‌های جالب نرم افزار را باید سرویس SOS دانست. با استفاده از آن می‌توان به طور مستقیم با پلیس تایلند ارتباط برقرار کرد. به زودی قابلیت‌های کاربردی این چنینی بیشتری همچون امکان دریافت ویزا به نرم افزار اضافه خواهد شد.

نوشته شده توسط : تیم تولید محتوا بیسان گشت


برچسب ها :

*اپلیکیشن TAGTHAi مخصوص توریست‌های تایلند توسعه پیدا کرد را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

۵ نفر به این صفحه امتیاز داده اند
۵ / ۳.۸۰
دیدگاه ها

    *وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت کنید یا و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید

    شما
    همین حالا
    ""

مطالب مرتبط

در حال یافتن .....

-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
مقصد
شرکت هواپیمایی
تاریخ شروع تور
مدت اقامت
ورود با رمز ثابت
نام کاربری / شماره همراه / ایمیل
رمز عبور
ورود
رمز عبور را فراموش کرده اید؟

پیگیری رزرو تور

جستجو