راهنمای گردشگری و تور

به نظر شما تا صد سال آینده سفر کردن چه تغییراتی خواهد کرد؟


سفر در 100 سال آینده چگونه خواهد بود :

شرایط و امکانات سفر کردن طی زمان بسیار تغییر کرده است و روز به روز بر تغییرات آن افزوده می شود به خصوص در چند دهه اخیر که تکنولوژی به سرعت نور در حال پیش رویست طبیعی است که این تکنولوژی بر ابزار های سفر نیز تاثیر بگذارد و روز به روز بر بهبود ان افزوده شود . اما پیش بینی ای که در مورد سفر کردن طی 100 سال آینده انجام شده است می تواند بسیار حیرت انگیز و جذاب باشد . چه بسا که در حال حاضر هم امکانات سفر در بعضی اوقات حیرت برانگیز است .

در ادامه با مجله بیسان گشت باشید تا از سفر کردن در 100 سال آینده با خبر شوید :

شما می توانید جهت رزرو تور دبی ، تور باکو ، تور استانبول ، تور تفلیس ، تور تایلند ، تور مالزی و ده ها مسیر دیگر با بیسان گشت در ارتباط باشید .

سفر در 10 سال آینده :

پیش بینی شده است که سفر کردن طی 10 سال آینده و تا سال 2030 به شدت دیجیتالی خواهد شد . اما دیجیتالی نه به این صورت که شما نیاز به سیستم و لپتاپ داشته باشید نه ! به این شکل که به احتمال زیاد در انگشتر و یا دستبندتان یک سیستم الکترونیکی قرار دارد که منشی این سیستم الکترونیکی با دریافت درخواست شما به صورت خودکار بهترین تور و رزرو پرواز و هتل را برای شما بررسی و انتخاب می کند . گفته شده است حتی شما می توانید این منشی را ببینید و یا آن را تغییر دهید . گفتنیست که سایت های رزرو پرواز بر این معتقدند که در آینده ای نه چندان دور دیگر خبری از گیت های کنترل پرواز و چکین در فرودگاه ها نمی باشد و همه چیز کاملا به صورت الکترونیکی خواهد بود. به طوری که مدیر پروژه های آینده در سفر های 100 سال آینده استیو توز اظهار داشت : در آینده ای نه چندان دور ، تشخیص هویت از روی چهره و چشم دیگر نیاز به پاسپورت را از بین خواهد برد و دیگر معطلی ای در فرودگاه ها برای بررسی پاسپورت نخواهد بود . در ادامه ایشان اشاره به این مسیله کردند که در آینده ای بسیار نزدیک دیگر معطلی ای برای چک کردن وسایل مسافران نخواهد داشت و در حین راه رفتن و یا عبور از مرزها با یک اسکن سریع وسایل و چمدان ها چک می شود . ایشان اشاره به برخی فرودگاه های پیشرفته مانند کره جنوبی کردند و گفتند که در برخی فرودگاه های پیشرفته این امکانات در حال برگزاریست اما امید دادند که این پیشرفت ها در آینده ای خیلی نزدیک اتفاق خواهد افتاد . از طرفی تا چند سال آینده هتل های زیر دریایی زیادی در آبها ساخته خواهد شد و تجربه ای خارق العاده در آینده ای نزدیک برای زیستن در زیر آبها به وجود خواهد آمد . ایشان اظهار داشتند که در حال حاضر پروژه هتل بر زیر آب در شهر بسیار پیشرفته دبی انجام شده است اما به زودی بر تعداد این هتل های زیر دریایی افزوده می شود . به علاوه با توجه به این که سفر به فضا با محدودیت های بسیاری روبرو است و برای افراد بسیار خواصی انجام شدنیست ایشان اظهار داشتند که تا 10 سال آینده رفتن به فضا با سهولت بیشتری  انجام خواهد شد و این امکان را برای عموم راحت تر خواهند کرد .

سفر در 100 سال آینده2

سفر تا سال 2050

گفتنیست که تا سال 2050 سفر تا حدود زیادی پیشرفت خواهد کرد . پیشرفتی در زمینه سرعت بخشیدن به پرواز ها ، تغییر هواپیما ها ، رفتن آسانتر به فضا و گشتن یه دور گامل به دور زمین با تایم چند ساعته .

کارخانه های ساخت هواپیما اعلام کرده اند که تا سال 2050 تغییرات اساسی ای در ساخت هواپیما ها خواهند داد . گفته شده است که در آینده ای نه چندان دور شیشه های مجازی به هواپیما ها داده می شود به طوری که با وصل کردن دوربین هایی که در اطراف هواپیما قرار دارد فضایی کاملا شبه واقعی از بیرون هواپیما  را در داخل هواپیما از طریق این پنجره های مجازی به نمایش می گذارد . به علاوه نسیمی از بوی درختان و یا دریا را برای مسافران ایجاد می کند تا در طول مسیر با لذت فراوانی به مقصدشان برسند . به علاوه کارخانه های هواپیمایی اعلام کردند برنامه ای برای ساخت هواپیما هایی با پنجره هایی پانورامیک دارند که 360 درجه هواپیما پر از پنجره های شفاف بوده و مسافران میتوانند به هر سمتی که نگاه می کنند فضایی از خارج از هواپیما را رویت کنند . از طرفی طراحی دیگری از هواپیما های آینده رو نمایی شده است که بیشتر شبیه یک کشتی در آسمان دیده می شود .

سفر در 100 سال آیندهسفر در 100 سال آینده3

 

شرکت اسکار اسکنر یک شرکت فضایی روس برای آینده وضعیت رفتن به فضا پیش بینی کرده است که سفر به فضا تا 30 سال آینده بسیار راحت تر خواهد بود  و افراد عادی نیز می توانند به فضا سفر کنند . این شرکت اعلام کرد با توجه به ساخت فضاپیما های پیشرفته ، مدت زمان رفتن به فضا را کاهش خواهند داد و در نتیجه از سوخت زیاد آن جلوگیری می شود و این امر باعث کمتر شدن هزینه رفتن به فضا خواهد شد و همچنین کاهش مدت رفتن به فضا نیز در آینده ای نه چندان دور کم شده و رفتن عموم به فضا را امکان پذیرتر می کند .

سفر در 100 سال آینده 1

سفر در 100 سال آینده :

گفته می شود در 100 سال آینده دیگر هر چیزی که میبینید وابسته به تکنولوژی است . در واقع هر آنجه که در فیلم ها در مورد سفر به آینده  دیده می شود میتواند امری تحققی در 100 سال آینده باشد .

در 100 سال آینده پیش بینی شده است که ترافیک های هوایی خیلی زیاد خواهد شده . ماشین های پرنده ای که در آسمان پرواز می کنند .و ممکن است تک سرنشین به این مکان و آن مکان سفر کنند . در 100 سال آینده پیش بینی شده است که ماشین های پرنده غول پیکر مسافران را جا به جا کند ، جزایر دست ساز بر روی آبها به کررات دیده می شود که به احتمال زیاد معلق هستند و همانند یک کشتی می توانند تغییر مکان دهند . هتل هایی که اتاق هایشان بر روی آب هستند . هر اتاق انرژی مورد نیاز خود را تولید می کند . اتاق هایی که زباله ها را از بین می برند و هیچ ردی از آلودگی را بر دریا ها به جای نمی گذارند . محققان در مورد آینده اظهار دارند در آینده همه چیز به صورت دیجیتالی خواهد شد . هتل ها در صد سال آینده به حدی وابسته به امکانات دیجیتالی میشوند که جتی بالشت های زیر سر نیز دیجیتالی خواهد شد . به احتمال زیاد قبل از خواب سیستم های دیجیتالی فرد را ماساژ میدهد .آهنگ پخش می کند . پیش بینی شده است که اگر خانواده یا دوستان هر فرد با او نباشند می تواند به صورت سه بعدی اعضای خانواده را ببینید و با آنها صحبت کنید .

سفر در 100 سال آینده 5

 

این ها همه پیشبینی های محققان آینده نگر در صد سال آینده بوده است چه بسا که ممکن است سرعت پیشرفت تا صد سال آینده از این هم بیشتر باشد و امکاناتی در زمینه گردشگری پیش بیاید که حتی فکرش هم به ذهن ها نمیرسد .

 

*به نظر شما تا صد سال آینده سفر کردن چه تغییراتی خواهد کرد؟ را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

*این مطلب چطور بود؟


دیدگاه ها

*وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید

شما
همین حالا
""

تور های پنج ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های پنج ستاره دبی
تور های پنج ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های پنج ستاره دبی
تور های پنج ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های پنج ستاره دبی
تور های چهار ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های چهار ستاره دبی
تور های چهار ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های چهار ستاره دبی
تور های چهار ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های چهار ستاره دبی
تور های سه ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های سه ستاره دبی
تور های سه ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های سه ستاره دبی
تور های سه ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های سه ستاره دبی

هزینه زندگی در دبی
how much does it cost to live in dubai
8 وبسایت خرید آنلاین برتر در دبی:
8 best online shopping websites in dubai
یافتن کار در دبی
get a job in dubai
تحصیل در مدارس دبی
going to school in dubai
بهترین مکان ها برای خرید لوازم الکترونیکی در دبی
dubai electronics shopping best places to buy electronics in dubai
زبان ، مذهب و واحد پول در دبی
language religion currency in dubai
سفر به دبی در تابستان
travel to dubai in summer 2
قوانین مالی و حمل پول در دبی
financial and carry money in dubai

برچسب ها :

ثبت نام کاربر جدید

قبلا ثبت نام کرده اید؟ وارد شوید
ثبت نام با گوگل یا

ورود

ورود با گوکل یا رمز عبور را فراموش کرده اید؟

پیگیری رزرو تور

جستجو

انتخاب شهر

دبی باکو تفلیس باتومی ایروان استانبول آنکارا ازمیر آنتالیا کوش آداسی بانکوک پوکت پاتایا سئول شانکهای پکن دهلی کولومبو پاریس برلین فرانکفورت هامبورگ رم ونیز

انتخاب مدت اقامت :

یک شب دو شب سه شب چهار شب پنج شب شش شب هفت شب هشت شب نه شب ده شب یازده شب دوازده شب

تعداد اتاق و مسافر:

اتاق اول

بزرگسال (بالای 12 سال) + 1 -
کودک (0 نا 12 سال) + 1 -
سن کودک اول
سن کودک دوم

اتاق اول

بزرگسال (بالای 12 سال) + 1 -
کودک (0 نا 12 سال) + 1 -
سن کودک اول
سن کودک دوم

اتاق اول

بزرگسال (بالای 12 سال) + 1 -
کودک (0 نا 12 سال) + 1 -
سن کودک اول
سن کودک دوم

انتخاب تاریخ شروع :

خرداد ۱۳۹۸
شنبه
یکشنبه
دوشنبه
سه شنبه
چهارشنبه
پنج شنبه
جمعه
 
 
 
 
۱
۲
۳
۴
۵
۶
۷
۸
۹
۱۰
۱۱
۱۲
۱۳
۱۴
۱۵
۱۶
۱۷
۱۸
۱۹
۲۰
۲۱
۲۲
۲۳
۲۴
۲۵
۲۶
۲۷
۲۸
۲۹
۳۰
۳۱
 
 
 
 
 
 
 
تیر ۱۳۹۸
شنبه
یکشنبه
دوشنبه
سه شنبه
چهارشنبه
پنج شنبه
جمعه
۱
۲
۳
۴
۵
۶
۷
۸
۹
۱۰
۱۱
۱۲
۱۳
۱۴
۱۵
۱۶
۱۷
۱۸
۱۹
۲۰
۲۱
۲۲
۲۳
۲۴
۲۵
۲۶
۲۷
۲۸
۲۹
۳۰
۳۱