نمایشگاه ساختمان استانبول (Turkey Build 2019)

نمایشگاه ساختمان استانبول 2019 رویدادی بزرگ در حوزه ساخت و ساز بوده و شرکت‌های بزرگ فعال در این زمینه به بهانه آن دور هم جمع می‌شوند. حضور نزدیک به سیصد شرکت در Turkey Build 2019 از اهمیت...

نمایشگاه ساختمان استانبول 2019 رویدادی بزرگ در حوزه ساخت و ساز بوده و شرکت‌های بزرگ فعال در این زمینه به بهانه آن دور هم جمع می‌شوند. حضور نزدیک به سیصد شرکت در Turkey Build 2019 از اهمیت  فوق‌العاده بالای آن خبر می‌دهد.

می‌توان به جرات گفت در منطقه اوراسیا (اروپا به علاوه آسیا)، نمایشگاه ساختمان استانبول بزرگترین انجمن بین المللی در حوزه ساخت و ساز محسوب می‌شود، به همین دلیل حضور نمایندگانی از نزدیک به هزار برند و سیصد شرکت مختلف از سراسر دنیا در آن تعجبی نیست. استانبول یکی از پهناورترین و رو به رشدترین شهرهای دنیا است، شهری که نیمی از آن در آسیا و نیمی دیگر در قاره اروپا قرار دارد. به همین دلیل میزبان بسیار خوبی برای برگزار رویدادی در حوزه ساخت و ساز به شمار می‌رود. شرکت‌ها با حضور در این نمایشگاه این فرصت را پیدا می‌کنند تا با جلب توجه نهادها و سازمان‌های دولتی ترکیه، در پروژه‌های عمرانی آن‌ها شرکت کنند. در سال جاری، نمایشگاه بین روزهای 28 خرداد الی 1 تیر برگزار خواهد شد. پیش از سفر باید به فکر برنامه‌ریزی برای شرکت در آن همچون خرید تور استانبول باشید. در نظر داشته باشید این رویداد هر دو سال یک مرتبه برگزار می‌شود، پس در صورت از دست دادن آن باید دو سال دیگر تا Turkey Build بعدی منتظر بمانید.

از نمایشگاه ساختمان استانبول 2019 بیشتر بدانید

نمایشگاه ساختمان استانبول به عنوان قلب صنعت ساخت و ساز و ماشین آلات در منطقه، تنها محدود به مسائل مربوط به پروژه‌های عمرانی نیست و زمینه‌های دیگری همچون انواع ماشین آلات و ابزارآلات ساختمانی، مواد اولیه، مبلمان ساختمان، قفل و کلید، سنگ ساختمان و دیگر موارد را نیز در بر می‌گیرد. در مطلب «فرودگاه جدید استانبول به عنوان پروژه‌ای عظیم افتتاح شد» عنوان کردیم دولت کنونی این کشور، علاقه بسیار شدیدی به پروژه‌های بزرگ دارد، به طوری که چیزی حدود نیمی از پروژه‌های سرمایه‌گذاری در ترکیه مربوط به قسمت ساخت و ساز است. گردش مالی در این زمینه چیزی حدود 6.5 میلیارد دلار در سال اعلام شده است! می‌توان تصور کرد در صورت دستیابی به بخشی از این بودجه با گرفتن گوشه‌ای از پروژه‌های عمرانی ترکیه، چقدر سود حاصل خواهد شد.


نمایشگاه ساختمان استانبولشرکت‌کنندگان و بازدیدکنندگان نمایشگاه Turkey Build 2019

با توجه به این که هر شرکت، بهترین محصولات و آخرین دستاوردهای خود را به این نمایشگاه می‌آورد، می‌توان به آن، به چشم فرصتی برای به‌روزرسانی دانش خود به منظور ارتقای موقعیت کاری نگاه کرد. به عنوان نمونه مهندسان، تکنیسین‌ها، نقشه‌برداران و اپراتورها همواره بخش قابل توجهی از بازدیدکنندگان نمایشگاه ساختمان استانبول بوده‌اند. در کنار آن‌ها باید به شرکت‌های ساختمانی، پیمانکاران، شرکت‌های بیمه و همچنین سرمایه‌گذاران مخصوصا در پروژه‌های عمرانی اشاره کرد.

نکته بسیار مهم‌ درباره نمایشگاه ساختمان استانبول این است که شهر یاد شده، پل متصل‌کننده قاره اروپا و آسیا است، به همین دلیل شرکت‌هایی از هر دو قاره در آن حضور پیدا می‌کنند. بازدیدکنندگان نیز متعلق به کشورهای هر دو قاره و حتی کشورهای قاره‌های دیگر هستند. به این ترتیب امکان تعامل با شرکت‌های اروپایی نیز برایتان فراهم خواهد شد. این در حالی است که برای دسترسی به نمایندگان شرکت‌های اروپایی فعال در زمینه کاری خود خارج از نمایشگاه ساختمان استانبول باید هزینه‌های بسیار بیشتری در مقایسه با زمان پرداخت هزینه‌ مورد نیاز برای سفر به ترکیه پرداخت کنید.

نمایشگاه ساختمان استانبولترکیه به حدود 130 کشور دنیا تجهیزات ساختمانی ارسال می‌کند، چرا که با توجه به گسترش پروژه‌های عمرانی در کشور، از سال‌ها قبل تلاش کرد در این زمینه به خودکفایی برسد و اکنون در حال صادرات یافته‌های خود به دیگر کشورهای دنیا است. در ادامه به بخشی از تولیداتی که با حضور در نمایشگاه ساختمان استانبول قادر به مشاهده، ارزیابی و خرید آن‌ها خواهید بود اشاره خواهیم کرد. این موارد همچنین نشان می‌دهند اگر شما نیز در زمینه تولید و عرضه این دسته محصولات فعالیت دارید، می‌توانید به جای بازدیدکننده، یکی از غرفه‌داران Turkey Build باشید.

  • تولیدکنندگان سیمان، گچ، بتن، آهک و اجزای پیش ساخته گچی
  • تجهیزات مورد استفاده در معادن
  • ماشین‌های مکانیکی سنگین
  • بیل مکانیکی، بارگزار، دکوپاژ، ابزارهای مکانیزه ایجاد تونل
  • لباس‌ها و ابزارآلات تامین‌کننده ایمنی در پروژه‌های عمداری
  • تجهیزات بررسی، ارزیابی، اندازه‌گیری و تسطیح
  • ماشین آلات ساخت و ساز کانال‌ها و جاده‌های بتنی یا آسفالتی
  • تجهیزات مورد استفاده در پروژه‌های حفاری، کوبیدن و استخراج
  • تجهیزات پرس زمین و جاده

نوشته شده توسط : تیم تولید محتوا بیسان گشت


برچسب ها :

*نمایشگاه ساختمان استانبول (Turkey Build 2019) را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

مطالب مرتبط

در حال یافتن .....

-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
مقصد
شرکت هواپیمایی
تاریخ شروع تور
مدت اقامت
ورود با رمز ثابت
نام کاربری / شماره همراه / ایمیل
رمز عبور
ورود
رمز عبور را فراموش کرده اید؟

پیگیری رزرو تور

جستجو