تور سوپرجام 2019 اروپا در استانبول

سوپرجام 2019 اروپا در ورزشگاه وودافون آرنا بشیکتاش ترکیه برگزار خواهد شد. در این مطلب به زمان برگزاری سوپرکاپ سال جاری اشاره کرده و بیشتر درباره تور سوپرجام 2019 اروپا صحبت خواهیم �...

سوپرجام 2019 اروپا در ورزشگاه وودافون آرنا بشیکتاش ترکیه برگزار خواهد شد. در این مطلب به زمان برگزاری سوپرکاپ سال جاری اشاره کرده و بیشتر درباره تور سوپرجام 2019 اروپا صحبت خواهیم کرد.

تور سوپرجام 2019 اروپا فرصتی بی‌نظیر برای ایرانی‌ها به منظور تماشای جذاب‌ترین رویداد ورزشی دنیا است. سوپر جام اروپا یا همان UEFA Super Cup، هر سال بین تیم‌های قهرمان لیگ قهرمانان اروپا و لیگ اروپا برگزار می‌شود. به عبارتی نتیجه این مسابقه، قهرمان قهرمانان خواهد بود. از آن جایی که در مسابقه سوپرجام 2019 اروپا دو ابر قدرت دنیای فوتبال در همین سال با یکدیگر رو به رو می‌شوند، جذابیت و هیجان مسابقه بیشتر از حدی خواهد بود که تصور می‌کنید. این مسابقه قرار است در شهر استانبول برگزار شود، به همین دلیل تور استانبول به بیشترین میزان محبوبیت و درخواست طی چند سال اخیر رسیده است.

تور سوپرجام 2019 اروپا در استانبول

برای ایرانی‌ها، کمتر فرصتی همچون آن چه امسال پدید آمده است تکرار خواهد شد. هر سال، سوپرجام اروپا در شهرهای کشورهای اروپایی برگزار می‌شود، کشورهایی که سفری چند روزه به آن‌ها بالای 10 میلیون تومان هزینه روی دست مسافر خواهد گذاشت. به این هزینه باید بلیط مسابقه را نیز اضافه کرد. از طرفی سفر به کشورهای اروپایی نیازمند گرفتن ویزا و طی کردن دردسرهای مربوط به آن است.

تور سوپرجام 2019 اروپااما سفر به شهرهای ترکیه، برای ایرانی‌ها بدون گرفتن ویزا امکان‌پذیر است. درست به همین دلیل تورهای ترکیه از محبوبیت بسیار زیادی نزد توریست‌های ایرانی برخوردار هستند. همچنین با توجه به ارزش به مراتب پایین‌تر ارزش پول ترکیه در مقایسه با دیگر کشورهای اروپایی، هزینه سفر به آن به مراتب کمتر خواهد بود. عدم نیاز به اخذ ویزا در کاهش هزینه‌ها تاثیر مهمی داشته است. در نتیجه گردشگران ایرانی می‌توانند در تور سوپرجام 2019 اروپا با هزینه‌ای بسیار مناسب شرکت کنند.

مطلب پیشنهادی: مسابقات فرمول یک باکو آذربایجان - Formula 1 Grand Prix of Azerbaijan 2019

سفر به ترکیه، همواره آسان‌ترین، کم هزینه‌ترین و جذاب‌ترین برای توریست‌های کشورمان بوده است. دلیل این امر هزینه مناسب، عدم نیاز به اخذ ویزا و مسافت کم بین دو کشور است، در نتیجه خستگی سفر به تن مسافر نخواهد ماند! به این جذابیت‌ها، امسال باید تور سوپرجام 2019 اروپا را نیز اضافه کرد. ورزشگاه وودافون پارک شهر استانبول یا همان ورزشگاه وودافون آرنا بشیکتاش ترکیه میزبان برگزاری این رویداد هیجان‌انگیز است. زمان برگزاری مسابقه روز چهارشنبه چهاردهم آگوست (بیست و سوم مرداد) خواهد بود.


تیم‌های مسابقه سوپرجام 2019 اروپا

لیگ قهرمانان اروپا، مسابقه‌ای است که هر سال بین برترین تیم‌های لیگ هر کشور برگزار می‌شود. به عبارتی برندگان لیگ اصلی و جام حذفی هر کشور، به این لیگ راه پیدا کرده و با یکدیگر به رقابت می‌پردازند. برنده، به عنوان قهرمان لیگ قهرمانا اروپا شناخته شده و یکی از دو تیم راه یافته به سوپرجام اروپا خواهد بود. در آن سو با لیگ اروپا رو به رو هستیم که شبیه به لیگ‌های عادی است، با این تفاوت‌ که تیم‌های درونش، از سرتاسر کشورهای اروپایی و لیگ‌های مختلف حضور دارند. هر سال بین این تیم‌ها،‌ مجددا همانند لیگ‌های عادی، مسابقاتی برگزار شده و قهرمان مشخص می‌شود. هر تیم تلاش می‌کند به وسیله کسب امتیازهای بالا در مجموع، خود را به این لیگ وارد کند. قهرمان آن، طرف دیگر مسابقه سوپرجام اروپا خواهد بود.

به‌روزرسانی اول: بازی فینال لیگ اروپا به نفع تیم چلسی به پایان رسید. پس در بازی سوپرجام اروپا 2019 شاهد رویارویی این تیم با برنده بازی لیورپول-تانهام خواهیم بود.

به‌روزرسانی دوم: بازی فینال لیگ قهرمانان اروپا به نفع تیم لیورپول به پایان رسید. در نتیجه، فینالیست‌های بازی سوپرجام 2019 در کشور ترکیه دو تیم لیورپول و چلسی خواهند بود.

نوشته شده توسط : تیم تولید محتوا بیسان گشت


برچسب ها :

*تور سوپرجام 2019 اروپا در استانبول را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

مطالب مرتبط

در حال یافتن .....

-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
مقصد
شرکت هواپیمایی
تاریخ شروع تور
مدت اقامت
ورود با رمز ثابت
نام کاربری / شماره همراه / ایمیل
رمز عبور
ورود
رمز عبور را فراموش کرده اید؟

پیگیری رزرو تور

جستجو