مارینا دبی


Dubai Marina

امتیاز 530 نفر 8 از 10

تصاویر مارینا دبی

امتیاز دهی امتیاز دهی
ارسال دیدگاه ارسال دیدگاه
ارسال تصویر ارسال تصویر
تصویر 59069  مارینا دبی
تصویر 59077  مارینا دبیتصویر 59076  مارینا دبیتصویر 59068  مارینا دبی تصاویر بیشتر
نقشه بیسان گشت
دبی دبی مارینا

معرفی مارینا دبی

مارینا دبی دبی مارینا نام یک منطقه در شهر دبی و کشور امارات متحده ی عربی بوده که یک شهر ساخته شده بر روی کانال مصنوعی در امتداد خلیج فارس به طول 2 مایل، یعنی 3 کیلومتر است. در زمان اتمام این پروژه، دبی مارینا قادر خواهد بود تا 120 هزار نفر را در برج‌‌ها و ویلا‌‌های مسکونی خود جای دهد.

این شاهکار، در تقاطع 5 بندر جبل العلی و ناحیه‌‌هایی همچون دبی اینترنت سیتی ، رسانه ی شهر دبی و شعبه ی امریکایی دانشگاهی در دبی قرار گرفته است. فاز اول این پروژه با موفقیت به اتمام رسیده است. ایده ی ساخت دبی مارینا از مکانی در اقیانوس ارام و در شهر ونکوور کانادا با نام False Creek الهام گرفته شده است.

به دلیل دسترسی به دریای ازاد، می‌توان گونه‌‌های مختلفی از حیات وحش دریایی را در این دریاچه مشاهد کرد (به ویژه کوسه‌‌های خلیج فارس).

توسعه ی پروژه ی دبی مارینا

به منظور ساخت جزیره ای مصنوعی و ارسال اب به تفریحگاه ساحلی دبی مارینا، توسعه دهندگان این پروژه یک اسکله ی جدید در خلیج فارس ایجاد کرده و در همین راستا، آب راه مرکزی بزرگی به طول 3 کیلومتر در وسط صحرا حفر نموده اند. بیش از 12 درصد کل زمین، صرف ایجاد این اب راه شده است. اگرچه که بخش اعظمی از این خشکی توسط اب پوشانده شده است، اما از ویژگی‌‌های ان می‌توان به پیاده رویی به طول 8 کیلومتر و نمایی فوق العاده اشاره کرد.

فاز اول پروژه

هدف فاز اول این پروژه، بهره برداری از زمین دبی مارینا به مقدار 100 هزار متر مربع است که شامل 6 ساختمان خصوصی و برج‌‌های دبی مارینا می‌شود. هزینه ی فاز اول این پروژه بیش از 1.2 میلیار درهم است. نام 3 برج در این منطقه از سنگ‌‌های قیمتی به نام‌‌های فیروزه، مرجان و الماس گرفته شده است.

Marina Walk پیاده رویی به طول 8 کیلومتر از ابتدای دبی مارینا است که تا انتهای آن ادامه داشته و شامل کافی شاپ‌‌ها، رستوران‌‌هایی در کنار اسکله و همچنین قایق‌‌هایی در کنار مرداب می‌شود و مردمان محلی دبی مارینا ، در پیاده رو نمایش‌‌های هنری اجرا می‌کنند.

فاز دوم پروژه

فاز دوم پروژه، شامل ساختمان‌‌هایی می‌شود که به طور معمول به چند بلوک تقسیم شده و به بزرگترین بلاک در دنیا شناخته می‌شوند. بیشتر این ساختمان‌‌ها، اسمان خراش‌‌هایی از 205 تا 300 متر ارتفاع هستند که شامل برج انفینت، ارتفاعات اقیانوس، مارینا پیناکل می‌شود و تعدا اندکی از این اسمان خراش‌‌ها مرز 300 متر را رد کرده و با ارتفاعی تا 400 متر حضور می‌یابند که شامل مسکن نخبگان، برج پرنس و مارینا 101 می‌شود. برج‌‌های بزرگ تر همچون supertall Pentominium با ارتفاع 516 متر را نیز می‌توان در دبی مارینا یافت!

توضیحات
نمایش بیشتر

هتل‌های نزدیک به مارینا دبی

موقعیت مارینا دبی روی نقشه

لوگوی نقشه بیسان گشت مشاهده نقشه
530 نفر به این سایر دسته ها امتیاز داده اند

نظرات در مورد مارینا دبی


  • شما اولین دیدگاه رو در مورد مارینا دبی بنویسین.

*وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت کنید یا و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید

شما
همین حالا
امتیاز بدهید
""
برای رزرو تور و یا اتاق در مارینا دبی با آژانس بیسان گشت به شماره 91004446-021 تماس بگیرید. (۹ صبح تا ۶ عصر )
تماس اضطراری خارج از زمان اداری : 09127109283
مرکز تماس
ورود با رمز ثابت
نام کاربری / شماره همراه / ایمیل
رمز عبور
ورود
رمز عبور را فراموش کرده اید؟

پیگیری رزرو تور

جستجو

امتیاز به مارینا دبی

بر روی ستاره ها کلیک کنید.

ارسال تصویر برای مارینا دبی

لطفا تصاویری فقط در مورد "مارینا دبی" ارسال نمایید
  • منتظر بمانیذ