مرکز خرید سیتیز نیشانتاشی استانبول


Citys Nisantasi

امتیاز 1153 نفر 9 از 10

تصاویر مرکز خرید سیتیز نیشانتاشی استانبول

امتیاز دهی امتیاز دهی
ارسال دیدگاه ارسال دیدگاه
ارسال تصویر ارسال تصویر
تصویر 80309  مرکز خرید سیتیز نیشانتاشی استانبول
تصویر 80310  مرکز خرید سیتیز نیشانتاشی استانبولتصویر 80311  مرکز خرید سیتیز نیشانتاشی استانبولتصویر 80313  مرکز خرید سیتیز نیشانتاشی استانبول تصاویر بیشتر
نقشه بیسان گشت
استانبول

معرفی مرکز خرید سیتیز نیشانتاشی استانبول

مرکز خرید سیتیز نیشانتاشی استانبول

مرکز خرید سیتیز نیشانتاشی استانبول در خیابان Tesvikiye قرار گرفته است. این خیابان قلب منطقه تجاری واقع در محله لوکس نیشانتاشی به شمار می‌رود. توریست‌ها و مردم محلی، برای خرید کردن، اغلب به منطقه نام برده قدم می‌گذارند. سیتیز نیشانتاشی یکی از پررفت و آمدترین مراکز خرید در اینجا تلقی می‌شود، هر چند خیلی بزرگ نیست.

نیشانتاشی نه تنها در شهر استانبول، بلکه در سرتاسر ترکیه مرکز فشن محسوب می‌شود. به روز‌ترین لباس‌ها، لوازم آرایش، کفش‌ها و کیف‌ها را در اینجا پیدا خواهید کرد. اگر به دنبال یک دست لباس شیک و بسیار خاص برای خود هستید، یا با ماه‌ها گشت و گذار نتوانسته‌اید کیف یا کفش مورد علاقه‌تان را پیدا کنید، حتما باید برای گشت و گذار در این منطقه زمان کافی صرف کنید. طبیعی است در چنین منطقه تجاری، شعب مهمترین برندهای دنیا را پیدا خواهید کرد. برندهای ترکیه‌ای و بین المللی زیادی در محله، از جمله داخل مرکز خرید سیتیز نیشانتاشی ، دارای فروشگاه هستند.

کمی درباره محله نیشانتاشی استانبول

جالب است بدانید با وجود شناخته شدن آن به عنوان مرکز فشن کشور، نیشانتاشی را باید یکی از مناطق تاریخی استانبول دانست. زبده‌ترین افرادی که در طول تاریخ در شهر استانبول کنونی یا قسطنطنیه سابق زندگی می‌کردند، در اینجا سکونت داشته‌اند. توسعه محله در زمان پادشاهی سلطان سلیم سوم از سلسله عثمانی آغاز شد. وی دستور داد یک منطقه حفاری کمانی در اینجا ایجاد کنند. به این ترتیب پادشاه قادر بود به سرتاسر شهر احاطه و تسلط داشته و آن را زیر نظر بگیرد.

طی آخرین سال‌های قرن هجدهم (حدود دویست سال پیش)، سلطان عبدل حمید اول، نیشانتاشی را برای برگزاری جشن عروسی خواهر خود انتخاب کرد، مراسمی که دو هفته به طول انجامید! مجاورت این منطقه با کاخ ییلدیز و کاخ دلمه باغچه، که محل استقرار پادشاهان عثمانی به شمار می‌رفت، سبب شده بود فرمانروایان رفت و آمد زیادی به آن داشته باشند. در نتیجه طبیعی است توجه زیادی به شکل و شمایل و توسعه آن داشتند. این موضوع سبب سرعت گرفتن فرآیند رشد نیشانتاشی شد، به طوری که امروز مهمترین مراکز خرید شامل مرکز خرید سیتیز نیشانتاشی استانبول در آن واقع شده‌اند.

درباره مرکز خرید سیتیز نیشانتاشی استانبول

مرکز خرید سیتیز نیشانتاشی استانبول را در دسته‌بندی پروژه‌های رده بالا (+A) می‌شناسند. ساخت آن نزدیک به 125 میلیون دلار هزینه روی دست دولت گذاشت. نزدیک به 150 فروشگاه درونش وجود دارد که تعداد زیادی از آن‌ها، شعب شناخته شده‌ترین برندهای دنیا محسوب می‌شوند. مردم زیادی با هدف رفتن به سینماهای این مجتمع تجاری به آن ورود پیدا می‌کنند. وجود رستوران‌ها و کافه‌های لوکس در چنین مرکز خریدی بدیهی است. استارباکس در طبقه اول مجتمع قرار دارد. کافه زنجیره‌ای کانادایی اولین شعبه خود در ترکیه را در این مرکز خرید تاسیس کرد.

بیشتر رستوران‌ها در طبقه چهارم واقع شده‌اند. فودبار محبوب Yummies Food Bar غذاهای بین المللی متنوعی را با کیفیت بالا در اختیارتان قرار می‌دهد. البته تمرکز آن، روی غذاهای ایتالیایی است. در کنار آن رستوران مکزیکی Cantina Mariachi را خواهید دید. در صورت علاقه به غذاهای منحصربه‌فرد و مخصوصا تند مکزیکی، به آن ورود پیدا کنید. رستوران‌ها، ژاپنی، چینی و متعلق به دیگر فرهنگ‌ها را نیز در مرکز خرید نام برده مشاهده خواهید کرد.

سینما، در آخرین طبقه مرکز خرید سیتیز نیشانتاشی استانبول است. رستوران آسیایی Celandon نیز در همینجا قرار گرفته است. بسیاری از افراد برای تماشای شهر از منظره‌ای متفاوت از بالاترین قسمت سازه، به این رستوران ورود پیدا می‌کنند. در کنارش یک رستوران فرانسوی با نام Clementine وجود دارد. مجددا در همین طبقه نیز یک رستوران بین المللی با تمرکز بر غذاهای ایتالیایی، به نام Grey، ایجاد شده است. با وجود تعدد رستوران‌های واقع در این مرکز خرید، خاص‌ترین رستوران آن را باید Limonata دانست. انواع غذا در اینجا، به دست ماهرترین آشپزهای شهر، رو به روی چشم مشتری طبخ می‌شوند.

بر اساس نظراتی که توریست‌ها درباره این مجتمع تجاری داشته‌اند، وقت گذرانی و مخصوصا خرید در آن توصیه می‌شود. از سینمای آن تعریف و تمجیدهای فراوانی شده و رستوران‌های واقع در همان طبقه سینما (بالاترین طبقه)، دارای چشم‌انداز خوبی به شهر استانبول هستند. رفت و آمد به پارکینگ راحت بوده و رضایت مشتریان را به دست آورده است. حتی یک سالن زیبایی و سوپرمارکت نیز در اینجا پیدا خواهید کرد. اگرچه به ظاهر، با تماشای سازه از بیرون، آن را کوچک تلقی خواهید کرد، اما در عمل تعداد زیادی فروشگاه را شامل می‌شود. در صورتی که پیش از ورود به مرکز خرید سیتیز نیشانتاشی استانبول یک دل سیر ناهار یا شام خورده‌اید، حداقل به فود کورت‌های طبقه آخر قدم گذاشته و غذایی سبک نوش جان کنید.

گردشگران، مرکز خرید سیتیز نیشانتاشی را محلی بسیار خوب برای تفریح و گذران وقت می‌دانند. در اینجا می‌توانید در کنار خرید کردن، یک فیلم جذاب تماشا کرده و در نهایت، پیش از بازگشت به هتل، غذایی لذیذ میل کنید. برای مهمترین برندهای دنیا، حتما یک شعبه وجود دارد. البته برخی افراد، قیمت کالاهای عرضه شده در فروشگاه‌های مرکز خرید مورد بحث را بالا می‌دانند.

توضیحات
نمایش بیشتر

هتل‌های نزدیک به مرکز خرید سیتیز نیشانتاشی استانبول

موقعیت مرکز خرید سیتیز نیشانتاشی استانبول روی نقشه

لوگوی نقشه بیسان گشت مشاهده نقشه
1153 نفر به این خرید امتیاز داده اند

نظرات در مورد مرکز خرید سیتیز نیشانتاشی استانبول


  • شما اولین دیدگاه رو در مورد مرکز خرید سیتیز نیشانتاشی استانبول بنویسین.

*وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت کنید یا و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید

شما
همین حالا
امتیاز بدهید
""
برای رزرو تور و یا اتاق در مرکز خرید سیتیز نیشانتاشی استانبول با آژانس بیسان گشت به شماره 91004446-021 تماس بگیرید. (۹ صبح تا ۶ عصر )
تماس اضطراری خارج از زمان اداری : 09121542314
مرکز تماس
ورود با رمز ثابت
نام کاربری / شماره همراه / ایمیل
رمز عبور
ورود
رمز عبور را فراموش کرده اید؟

پیگیری رزرو تور

جستجو

امتیاز به مرکز خرید سیتیز نیشانتاشی استانبول

بر روی ستاره ها کلیک کنید.

ارسال تصویر برای مرکز خرید سیتیز نیشانتاشی استانبول

لطفا تصاویری فقط در مورد "مرکز خرید سیتیز نیشانتاشی استانبول" ارسال نمایید
  • منتظر بمانیذ