هتل تک ستاره در استانبول

رزرو هتل در استانبول با بهترین قیمت و تخفیفات ویژه برای رزرو هتل 3 -4 - 5 ستاره، ارزان ترین نرخ رزرو هتل در استانبول و رزرو هتل لوکس ولاکچری در استانبول به صورت آنلاین و رزرواسیون بیسان گشت. ...

هتل های استانبول

استانبول پایتخت ترکیه نیست، اما مهم‌ترین، اقتصادی‌ترین، پرجمعیت‌ترین و محبوب‌ترین شهر برای توریست‌ها در سرتاسر ترکیه به شمار می‌رود. نکته جالب درباره استانبول اینجاست که بخشی از آن در قاره اروپا و بخشی دیگر در قاره آسیا قرار دارد! این دو نیمه از طریق تنگه بسفر از یکدیگر جدا شده‌اند. با توجه به قرارگیری مکان های دیدنی شهر در سرتاسر آن، هم در نیمه اروپایی و هم در نیمه آسیایی، گذر مرتب از تنگه بسفر بخشی جدایی ناپذیر از برنامه هر تور استانبول محسوب می‌شود.

اهمیت موقعیت جغرافیایی در انتخاب هتل های استانبول

استانبول، پرجمعیت‌ترین شهر اروپا و چهارمین شهر بزرگ دنیا از نظر تعداد ساکنان است. این شهر چیزی حدود 15 میلیون نفر را در خود جای داده است! البته این موضوع با در نظر گرفتن مساحت بسیار بزرگ شهر بهتر قابل هضم خواهد بود. مساحت استانبول چیزی حدود 5 هزار و 500 کیلومتر مربع است. برای دستیابی به دیدی کلی درباره گستره شهر از طریق مقایسه، می‌توان به مساحت 730 کیلومتر مربعی شهر تهران اشاره کرد!

با توجه به این موضوع، مهم‌ترین چیزی که حین بررسی هتل های استانبول در تور ترکیه خود باید مد نظر داشته باشید، فاصله آن تا مرکز شهر یا ایستگاه‌های مترو و اتوبوس است، در غیر این صورت، تمام مدت زمان اقامت خود در این شهر را در مسیرهای درون شهری تلف خواهید کرد! اگرچه سیستم حمل و نقل عمومی در استانبول  از بخش‌های مختلفی تشکیل شده و جابه‌جایی از طریق آن کار دشواری نخواهد بود، اما همچنان نمی‌توان از زمان طولانی که برای طی کردن مسافت بین قسمت‌های مختلف شهر حین سفر کوتاه مدت ما به ترکیه تلف می‌شود، چشم‌پوشی کرد.

میدان تکسیم  مرکز شهر کنونی به شمار می‌رود و بر اساس بازخورد توریست‌ها و همچنین در نظر گرفتن موقعیت جغرافیایی آن، بهترین هتل های استانبول در این منطقه واقع شده‌اند. در واقع بهترین هتل های استانبول از نظر سطح دسترسی به دیگر قسمت‌های شهر در میدان تکسیم و حوالی آن قرار دارند. اگرچه ممکن است در نگاه اول، تعرفه‌های آن‌ها بیشتر از هتل های واقع در دیگر قسمت‌های شهر باشد‌، اما فراموش نکنید در صورت عدم پرداخت هزینه کافی برای هتل در تور استانبول خود، هزینه به ظاهر صرفه‌جویی شده صرف کرایه راه برای رفتن از این سو تا آن سوی شهر خواهد شد. این تنها نکته منفی موضوع نیست. در صورت دور بودن از مرکز شهر، مخصوصا اگر یک تور چند روزه خریداری کرده باشید، فرصت بسیار کوتاهی برای رفتن به مکان‌های مختلف خواهید داشت.

...

رزرو هتل در
هتل تکسیم تراست استانبول هتل تک ستاره

هتل تک ستاره تکسیم تراست استانبول - Taksim Trust Hotel شروع قیمت از : 2,728,000 تومان

هتل تکسیم تراست استانبول در قلب منطقه پر جنب و جوش Beyoglu استانبول، در فاصله نزدیکی از میدان تکسیم و کمتر از 100متر از خیابان استقلال واقع شده است. هتل تراست نزدیک به باشگاه های شبانه است. روزنامه و یک دستگاه فکس در لابی می باشد.  مسافران ... ادامه مطلب

راحتی : ۶.۹۲
نظافت و تمیزی : ۶.۹۱
امکانات : ۶.۷۱
پرسنل : ۸.۱۱
ارزش خرید : ۷.۲۱
موقعیت : ۸.۴۱
امتیاز کلی : ۶.۸۲
صبحانه : ۸
وای فای رایگان : ۸.۷۱
وای فای غیر رایگان : ۶.۶۸
هتل مری استانبول هتل تک ستاره

هتل مری استانبول - Merii Otel

هتل مری استانبول ... ادامه مطلب

راحتی : ۹
نظافت و تمیزی : ۷
امکانات : ۹
پرسنل : ۸
ارزش خرید : ۷
موقعیت : ۹
امتیاز کلی : ۱۰
صبحانه : ۸
وای فای رایگان : ۸
وای فای غیر رایگان : ۱۰
هتل سلطان کرنر سوئیت استانبول هتل تک ستاره

هتل تک ستاره سلطان کرنر سوئیت استانبول - Sultan Corner Suites

هتل تک ستاره سلطان کرنر سوئیت استانبول ... ادامه مطلب

راحتی : ۶
نظافت و تمیزی : ۹
امکانات : ۷
پرسنل : ۷
ارزش خرید : ۸
موقعیت : ۶
امتیاز کلی : ۶
صبحانه : ۹
وای فای رایگان : ۹
وای فای غیر رایگان : ۱۰
هتل آنادلو استانبول هتل تک ستاره

هتل تک ستاره آنادلو استانبول - Anadolu

هتل تک ستاره آنادلو استانبول ... ادامه مطلب

راحتی : ۹
نظافت و تمیزی : ۷
امکانات : ۱۰
پرسنل : ۶
ارزش خرید : ۷
موقعیت : ۶
امتیاز کلی : ۷
صبحانه : ۶
وای فای رایگان : ۷
وای فای غیر رایگان : ۸
ورود با رمز ثابت
نام کاربری / شماره همراه / ایمیل
رمز عبور
ورود
رمز عبور را فراموش کرده اید؟

پیگیری رزرو تور

جستجو