راهنمای گردشگری و تور

اطلاعات گردشگری دبی و نکات مربوط به سفردبی


دبی، گرچه یک امارت اسلامی است، اما یکی از آزادترین شهرها در خاورمیانه است. با این حال، قوانین مشخصی وجود دارد که برای جلوگیری از ایجاد هر گونه مشکل و عدم اهانت به مردم محلی، باید از آنها پیروی شود. علاوه بر این، این نکات ممکن است به شما کمک کنند تا قبل از برنامه ریزی برای سفر به دبی، هر چیزی که نیاز دارید را در نظر بگیرید.

جهت اطلاع از تور دبی و رزرو تور ارزان دبی با ما در تماس باشید .

راهنمای سفر دبی

بهترین زمان برای برنامه ریزی سفر به دبی

بهترین زمان برای بازدید از دبی در ماه های آبان تا فروردین می باشد، چون هوا در طول این مدت نسبتا دلپذیر است (دمای پایین تر از 30 درجه). در طول ماه های تابستان، دبی وحشتناک گرم است و دمای هوا حتی به 48 درجه سانتیگراد نیز می رسد. ماه رمضان شاید زمان خوبی برای بازدید باشد، تنها در صورتی که شما به اسلام علاقه مند باشید. اما اگر قصد خرید و خوردن بهترین غذاهای سرو شده در رستوران ها و بارهای دبی را داشته باشید، بهتر است در ماه رمضان به آنجا نروید.

فعالیت های ورزشی زیادی توسط دبی میزبانی می شوند، از جمله کویر کلاسیک (Desert Classic)، مسابقات تنیس دبی (Dubai Tennis Championships) و هفت راگبی (Rugby Sevens). اگر شما به ورزش علاقه مند هستید، می توانید بازدید از دبی را در طول این دوره در نظر بگیرید.

 

مسافرت با کودکان

از بچه های کوچک در دبی مانند سایر نقاط جهان استقبال می شود. دبی مقصدی است که بچه ها دوست دارند از آن دیدن کنند، چون فعالیت های زیادی برای بچه ها در هتل های چند ستاره ،  شهربازی های تفریحی خاص، پارک های سرسبز، موزه ها، استخرهای شنا، تم پارک ها، و مراکز تفریحی وجود دارد. هتل های بزرگتر، در صورت لزوم، انتخاب خوبی از غذاهای مخصوص بچه ها، به همراه خدمات صندلی بچه در هتل اصلی ارائه می دهند.

مطالعه بیشتر: تفریح کودکان در دبی | ۱۰ مورد از بهترین کارهایی که می توان در دبی با بچه ها انجام داد .

دبی برای کودکان

مسافران زن

دبی مقصد امنی برای مسافران زن است. زنان در اینجا مجاز به رانندگی، کار، و یک سبک زندگی آزاد در مقایسه با چندین کشور دیگر حوزه خلیج فارس هستند. با این حال، اگر به تنهایی سفر می کنید، ممکن است ناخواسته مورد توجه قرار گیرید. مسافران زن باید آگاه باشند که از مکانی بازدید می کنند که به ریشه های سنتی قوی پایبند است. احتمالا بهتر است که برای یک بازدید و اقامت آرام در یکی از هتل های چهار یا پنج ستاره در دبی برنامه ریزی کنید، به طوری که بتوانید از امکانات ساحلی خصوصی در هتل استفاده کنید. بهتر است که هنگام دور شدن از کلوب های ساحلی و استراحتگاه ها از پوشیدن لباس های تنگ یا نازک خودداری کنید. به عنوان مثال، شلوار گشاد و پیراهن نخی آستین بلند می تواند مناسب باشد. هنگام کار در یک شرکت محلی، بهتر است منتظر بمانید تا طرف مقابل دست خود را برای دست دادن جلو بیاورد، چون برخی از مسلمانان مذهبی با زنان دست نمی دهند. در امارات متحده عربی، معمولا در بانک ها، ادارات پست، و ایستگاه های پلیس زنان اولویت دارند و اول به کار آنها رسیدگی می شود، در حالی که ادارات دولتی یک صف جدا برای زنان دارند.

 

مسافران دارای نیازهای خاص

فرودگاه بین المللی دبی یک قسمت رسیدگی به مسافران دارای نیازهای خاص دارد. بنابراین، مسافرانی که صندلی چرخدار دارند، خدمات شخصی تری دریافت خواهند کرد. هتل های چند ستاره اتاق هایی دارند که به طور ویژه برای استفاده افراد ناتوان در نظر گرفته شده، در حالی که حتی مراکز خرید عمده نیز دسترسی و امکانات خوبی برای افرادی با نیازهای خاص دارند. حتی تاکسی های حمل و نقل در دبی نیز برای جا دادن صندلی های چرخدار مناسب هستند.

محل اقامت

اقامت در دبی بسیار گران است، بنابراین از قبل برنامه ریزی کنید. نرخ اتاق ها در طول اوج تابستان به طور قابل توجهی افت پیدا می کند، اما آن موقع بهترین زمان برای لذت بردن از یک سفر خوب در دبی نیست. دبی هتل های دو ستاره خوب و مناسب دیگری نیز دارد. اگر هتل های پنج ستاره برای شما خیلی گران قیمت است، می توانید در هتل های دو ستاره اقامت داشته باشید، و از بقیه پول خود برای غذا، خرید، و سرگرمی استفاده کنید. خانواده های بزرگتر می توانند از اتاق های مشترک استفاده کنند.

سلامت

طبق گزارش مجلات بین المللی برجسته، امارات متحده عربی یکی از معدود کشورهایی است که هیچ گونه موارد بیماری در تعطیلات در آن گزارش نشده است. این به علت موفقیت عمده برنامه های ایمن سازی دولت، استانداردهای بالای بهداشت در هتل ها و رستوران ها، و در دسترس بودن آب آشامیدنی تمیز است.

به دلیل واکسیناسیون، هیچ ایمن سازی خاصی مورد نیاز نیست. اما، خوب است که از قبل بفهمید آیا منطقه ای که قرار است از آن بازدید کنید، عاری از خطرات سلامت است یا نه. اگر یک سفر طولانی را در نظر دارید، تزریقات پیش گیری از کزاز معمولا توصیه می شود. پولیو ریشه کن شده است. هپاتیت A نادر است، و اگر اقدامات احتیاطی انجام شود می توان از آن اجتناب کرد. هپاتیت B، C، و D فقط از طریق تماس جنسی، انتقال خون یا استفاده از سوزن های استریل نشده منتقل می شوند. پشه ها در شهر دبی کم هستند، بنابراین یک خطر محسوب نمی شوند. در هر صورت، بهتر است که از یک دافع حشرات مناسب برای جلوگیری از گزیده شدن استفاده کنید.

دبی شهر بسیار گرمی است و نور خورشید می تواند در تمام طول سال بسیار شدید باشد، و مسافران در معرض خطر گرمازدگی یا خستگی ناشی از گرما قرار دارند. بنابراین، مطمئن شوید که عینک آفتابی، کلاه، و کرم ضد آفتاب با خود به همراه داشته باشید.

امکانات پزشکی به طور کلی در بیمارستان های عمومی بسیار خوب است، و ممکن است اورژانس بدون هزینه باشد. با این حال، عاقلانه است که بیمه پزشکی به همراه داشته باشید تا تمام موارد احتمالی را پوشش دهید، چون اگر لازم باشد به یک بیمارستان خصوصی بروید، هزینه درمان می تواند بسیار زیاد باشد. پیشنهاد می شود در صورت بروز مشکل و بیماری به بیمارستان ایرانیان دبی مراجعه شود.

اکثر داروها در داروخانه ها موجود هستند. بعضی از داروخانه ها 24 ساعت شبانه روز باز می باشند. شماره اورژانس شهرداری 042232323، لیست تمام داروخانه های باز را دارد.

ایمنی و امنیت شخصی

امارات متحده عربی، به خصوص دبی، مکان امنی برای بازدید است. این شهر توسط صنعت مسافرتی بین المللی، به عنوان یکی از امن ترین مقصدهای تعطیلات طراحی شده است. با این حال، عاقلانه است که بیمه مسافرتی به همراه داشته باشید و اقدامات احتیاطی معمول را برای حفاظت از خود و ارزش هایتان انجام دهید.

برخی از شماره های اضطراری در دبی عبارتند از:

خط تلفن مستقیم پلیس دبی (خدمات الامین) – 8004888

آمبولانس – 998 یا 999

آتش نشانی – 997

پلیس – 999

گارد ساحلی – 043450520

با شماره گیری 999 یا 042821111، در زمان اضطراری، پلیس دبی تضمین می کند که یک هلیکوپتر پلیس در عرض 8 دقیقه در محل مورد نظر خواهد بود.

اطلاعات بیشتر : تلفن های ضروری شهر دبی

برای موارد غیر اضطراری مانند ترافیک، شکایات یا پیشنهادات، اطلاعات کلی مانند آدرس یا مکان، و رویدادهای پلیس، با 901 در دبی تماس بگیرید.

میزان پایین جرم و جنایت در دبی، یک اقامت بدون دردسر را برای بازدیدکنندگان تضمین می کند. با این وجود، توصیه می شود که در مکان های عمومی شلوغ و هنگام استفاده از حمل و نقل عمومی، مواظب وسایل باارزش خود باشید. علاوه بر این، به دلیل سناریوی بین المللی کنونی، به بازدیدکنندگان کشورهای خاورمیانه توصیه می شود که به دلیل تهدید تروریسم هوشیار باشند. هنگام بازدید از مراکزخرید تفریحی که تا حد زیادی غرب گرا هستند، مراقبت ویژه لازم است. به علاوه، از شرکت در هر گونه تجمع یا تظاهرات سیاسی اجتناب کنید.

مطالعه بیشتر : ۱۰ واقعیت جالب درباره دبی

انعام دادن در دبی

اگرچه در دبی کسی از شما انتظار انعام دادن ندارد، اما این عمل مرسومی است. می توانید به اختیار خود پاداش هایی به کارکنان هتل ها بدهید. اکثر رستوران ها هزینه خدمات را در صورت حساب قید می کنند. اما در صورتی که قید نشده باشد، می توانید 10 درصد از کل مقدار صورت حساب را به آن اضافه کنید. با این حال، رانندگان تاکسی انتظار انعام ندارند. به بسته بندی کننده های سوپرمارکت ها، حمل کننده های بسته های خرید و شیشه تمیزکن ها در ایستگاه های سوخت معمولا 2 درهم داده می شود.

عکاسی در دبی

فیلم های دوربین های عکاسی، و همچنین امکانات پردازش و چاپ رنگی به راحتی در دسترس هستند. بهتر است قبل از عکاسی از افراد از آنها اجازه بگیرید. از عکاسی از زنان مسلمان اجتناب کنید. از عکس گرفتن از اسکله ها، فرودگاه ها، ساختمان های دولتی، و تجهیزات مخابراتی، تاسیسات نظامی و صنعتی خودداری کنید.

الکل در دبی

مصرف الکل در دبی مجاز است. می توانید آن را در فروشگاه فری شاپ در فرودگاه خریداری کنید (محدودیت برای هر فرد چهار بطری است)، چون نمی توانید آن را در سوپرمارکت ها یا فروشگاه های مشروب فروشی بخرید، مگر این که ساکن دبی با مجوز خرید الکل باشید. دبی اجازه مصرف الکل در خیابان ها را نمی دهد. نوشیدن و رانندگی کردن به شدت ممنوع است. همچنین، در جشن های عمومی، عزاداری ها، یا در مکان های عمومی الکل سرو نمی شود.

حمل دارو در دبی

دبی به هیچ وجه تحمل جرایم مربوط به دارو را ندارد، و اگر گیر بیفتید ممکن است با عواقب جدی روبرو شوید. دبی مقررات خاص خود را در مورد داروهای کنترل شده دارد. بنابراین، اگر داروهای تجویزی به همراه دارید بهتر است بررسی کنید که آیا داروهای شما محدودیت خاصی دارند یا نه. به عنوان مثال، Tylenol 3 به دلیل وجود کدئین در آن ممنوع است. بنابراین بهتر است قبل از سفر این مورد را چک کنید. همچنین اگر با داروهای تجویزی سفر می کنید، بهتر است که تنها مقدار مورد نیاز برای سفر خود را به همراه داشته باشید.

مطالعه بیشتر : قوانین حمل دارو در دبی

ارتباط جنسی در دبی

از نمایش عمومی روابط عاطفی خودداری کنید، چون این کار زشت و توهین آمیز تلقی می شود. دبی از قانون شریعت پیروی می کند، و از این رو، زوج های ازدواج نکرده ای که با هم سفر می کنند، مجبورند در اتاق های جداگانه اقامت داشته باشند. همجنس گرایی نیز در هیچ جای امارات متحده عربی مجاز نیست.

ویزا دبی

بهتر است شرایط ویزا را در سفارتخانه کشور خود چک کنید، چون شرایط آنها اغلب تغییر می کنند. اکثر اتباع خارجی با ویزای توریستی به مدت تقریبا 60 روز وارد دبی می شوند. برخی از آنها بدون یک ویزای معتبر مجاز به ورود نیستند. قبل از برنامه ریزی برای سفر به دبی، با آژانس مسافرتی خود چک کرده و شرایط ویزا را برای کشور خود تایید کنید.

 

رانندگی در دبی

در صورت داشتن ویزای بازدید از دبی، مجاز به استفاده از گواهینامه رانندگی بین المللی خواهید بود. اما اگر ساکن دبی باشید، باید برای گواهینامه رانندگی دبی درخواست بدهید. در دبی قانون رانندگی در سمت چپ وجود دارد. نوشیدن و رانندگی کردن می تواند باعث جریمه های سنگین، زندان، شلاق یا دیپورت شود. در صورت بروز هر گونه حادثه ای، در داخل ماشین خود بمانید و با پلیس تماس بگیرید، که طبق قوانین محلی به آن زسیدگی خواهد کرد. رانندگی با سرعت بالا در دبی معمول است، و بنابراین، اگر از قوانین ترافیک پیروی نکنید، احتمال گیر افتادنتان نیز زیاد است. تاکسی ها در دبی بسیار گران هستند، و در نتیجه، اجاره ماشین گزینه بهتری است.

اطلاعات بیشتر : جرایم رانندگی در دبی ، اجاره خودرو در دبی

گمرک دبی

امارات متحده عربی کشوری با عوارض گمرکی واردات کم است، و محدودیت های کمی برای اقلامی که مجاز به وارد و خارج کردن از کشور هستند وجود دارد. دبی در مورد هزینه های سفر بدون عوارض گمرکی آزاد است، که در آن تقریبا 2000 سیگارت، 400 سیگار برگ و 2 کیلوگرم تنباکو مجاز می باشد. وارد کردن الکل تنها توسط غیر مسلمانان مجاز است.

واردات اسلحه گرم یا سلاح های خطرناک، تبلیغات مذهبی، مروارید، و غذای دریایی خام به دبی ممنوع است.

اطلاعات کلی دیگر

اداره گردشگری (Tourism Department) دبی یک سری دفاتر اطلاعات گردشگری در این شهر تاسیس کرده است. هر یک از این دفاتر نقشه ها و بروشورهایی در مورد نقاط دیدنی شهر، و اطلاعات دیگر مربوط به حمل و نقل عمومی، خرید و اقامت ارائه می دهند.

باجه اطلاعات در فرودگاه دبی 24 ساعته باز است. دفاتر اصلی در شهر در میدان بنی یاس (Baniyas Square) و اتوبان شیخ زاید (SHK Zayed Road) واقع شده اند، در حالی که دفاتر کوچکتر در چندین مرکز خرید اصلی در شهر قرار دارند. همچنین در صورت در دسترس بودن اینترنت ، وبسایت بیسان گشت برای فارسی زبانان در دسترس می باشد.

زمان

دبی 4 ساعت از GMT (گرینویچ) جلوتر است یعنی در حالت عادی نیم ساعت از ساعت رسمی کشور ایران جلو تر است و در طول تابستان تغییر زمان وجود ندارد.

برق

برق داخلی دبی 220 ولت است.

وزن و اندازه

امارات متحده عربی از سیستم متریک استفاده می کند، گرچه حتی وزن و اندازه استاندارد بریتانیا و آمریکا نیز قابل قبول اند.

لباس

یک لباس تابستانی سبک وزن معمول برای آب و هوای دبی ایده آل است. در اینجا معمولا از لباس های مختلف استفاده می شود. بهتر است که از لباس های شنا، شلوارک، بیکینی، و تاپ های نازک اجتناب کرده، و آنها را به استراحتگاه های ساحلی محدود کنید.

اطلاعات بیشتر : پوشش مردم امارات

سرویس های بهداشتی

اکثر سرویس های بهداشتی در مراکز خرید، موزه ها، و باغ های عمومی تمیز هستند و به خوبی نگهداری می شوند. سرویس های بهداشتی عمومی در بازارها و ایستگاه های اتوبوس معمولا تنها توالت مردانه دارند. در حومه شهر، هرچند سرویس های بهداشتی عمومی در پمپ بنزین ها و رستوران ها موجود است، اما آنها اغلب دستمال توالت ندارند و ممکن است شرایط خوبی نداشته باشند.

غذا و آب

استاندارد بهداشت مواد غذایی و کیفیت آب معمولا بالاست، به خصوص در مراکز بزرگتر، اگرچه در کافه های کوچکتر مناطق دور افتاده تر، نمی توان از شرایط آنها زیاد مطمئن بود. آب معمولا نمک زدایی (شیرین) می شود، و بنابراین برای نوشیدن مطمئن است، اما بهتر است که از آب معدنی استفاده کنید، و ممکن است در گرمای سوزان دبی به نوشیدن مقدار زیادی از آن نیاز داشته باشید.

پول

درهم امارات متحده عربی (UAE Dirham) واحد پول رایج دبی است. هیچ محدودیت ارزی در امارات متحده عربی وجود ندارد، و تمام ارزهای عمده در جهان قابل قبول بوده و تبدیل می شوند. اسکناس های بانکی 5، 10، 20، 50، 100، 200، 500 و 1000 درهمی هستند. در حالی که سکه های مورد استفاده 25 و 50 فلس و 1 درهمی می باشند. نرخ تبدیل درهم به دلار آمریکا ثابت است.

مطالغع بیشتر:۴۳ چیزی که با یک درهم میتوانید بخرید

تمام بانک ها در دبی امکان گرفتن پول نقد از دستگاه های خودپرداز در هتل ها و مراکز خرید عمده را ارائه می دهند. در خیابان ها پول خود را تبدیل نکنید، چون این کار به دلیل امکان جعل اسکناس مجاز نیست.

تلفن همراه در دبی

خدمات GSM در دبی در دسترس است و کد تلفن همراه در امارات متحده عربی 050 می باشد. سرویس تلفن همراه Speak Easy GSM به گردشگران و بازدیدکنندگانی که قادر به استفاده از تلفن های همراه خود در امارات متحده عربی نیستند، کمک می کند. همچنین شما می توانید یک سیم کارت موقت بخرید و در گوشی خود از آن استفاده کنید. برای جزئیات بیشتر می توانید با اتصالات (Etisalat) به شماره 101 تماس بگیرید.

اینترنت در دبی

اکثر هتل های پنج ستاره در دبی به مهمانان خود امکان دسترسی به اینترنت رایگان یا با نرخ ساعتی کم ارائه می دهند.

پست

اداره پست عمومی (General Post Authority) در دبی بسیار کارآمد است. دفاتر پست از ساعت 8 صبح تا 11.30 شب باز هستند (شنبه تا چهارشنبه)، در حالی که پنجشنبه ها از ساعت 8 صبح تا 1 بعد از ظهر و از 4 بعد از ظهر تا 8 شب باز می باشند. جمعه ها بسته اند. دفتر پست اصلی در دبی در خیابان زعبیل بر دبی (Zaizabeel Road, Bur Dubai) واقع شده است. دفاتر پست کوچکتر در دیره (Deira)، السطوه (Satwa)، کرامه (Karama) و جمیرا (Jumeirah) قرار دارند.

ساعات خرید

ساعات خرید معمول از 9:00 صبح تا 1:00 بعد از ظهر و از 4:00 بعد از ظهر تا 10:00 شب می باشند، هرچند اکثر فروشگاه ها تمام روز بازند. برخی از سوپرمارکت ها حتی 24 ساعته باز هستند. با این حال، در روزهای جمعه، که روز استراحت اسلامی است، تمام فروشگاه ها بین ساعت 11:30 صبح تا 1:30 بعد از ظهر برای نماز بسته می شوند.

ساعات کار اداری دبی

تمام موسسات دولتی از 7:30 صبح تا 3:00 بعد از ظهر کار می کنند. اما دفاتر خصوصی ساعات کاری خودشان را دارند که معمولا طولانی تر هستند. دفاتر دولتی معمولا برای تعطیلات آخر هفته در روز پنج شنبه در هنگام ظهر تعطیل شده، و از شنبه باز می شوند. با این حال تعطیلات آخر هفته دفاتر خصوصی ممکن است متفاوت باشد.

مطالعه بیشتر:ساعات کاری دبی و تعطیلات رسمی در دبی

زبان

عربی زبان اصلی در دبی است. اکثر مردم محلی در اینجا انگلیسی را می فهمند و می توانند صحبت کنند. اکثر فروشگاه های خرده فروشی بزرگ دبی را ایرانی ها اداره می کنند و کارگر های هندی و پاکستانی دارند.

مذهب و اخلاق

دبی به شدت به قوانین اسلامی پایبند است. اسلام دین رسمی در دبی است، و بهتر است که به هیچ وجه از آن انتقاد نکنید و هیچ گونه مطلبی بر علیه آن منتشر نکنید.

در ماه رمضان خوردن در ملأ عام از طلوع تا غروب خورشید ممنوع است.

از دیگر عادات معمول غربی که موجب جریمه های سنگین می شوند، شنا کردن، سخنان گستاخانه، نمایش عمومی روابط عاطفی، و انتخاب لباس هایی است که بازوها، پاها یا شکم خانم ها را نشان می دهند.

همچنین در ماه رمضان از خوردن، نوشیدن یا سیگار کشیدن در مکان های عمومی بین طلوع و غروب خورشید خودداری کنید.

عکس گرفتن از مکان های نظامی حساس یا مأموریت های دیپلماتیک خارجی می تواند منجر به دستگیری، بازداشت، و پیگرد قانونی توسط مقامات محلی شود. علاوه بر این، درگیر شدن در فعالیت های نقشه برداری با استفاده از تجهیزات GPS، بدون هماهنگی مقامات امارات متحده عربی، عواقب جدی خواهد داشت.

مطالعه بیشتر: زبان ، مذهب و واحد پول در دبی

قانون

دبی با توجه به قوانین سختگیرانه ای که در آن اجرا می شود، یکی از امن ترین مکان های جهان است. به قوانین و فرهنگ آنها احترام بگذارید، و در عین حال از تعطیلات خود در تور دبی نیز لذت ببرید.

*اطلاعات گردشگری دبی و نکات مربوط به سفردبی را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

*این مطلب چطور بود؟


دیدگاه ها

*وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید

شما
همین حالا
""

تور های پنج ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های پنج ستاره دبی
تور های پنج ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های پنج ستاره دبی
تور های پنج ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های پنج ستاره دبی
تور های چهار ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های چهار ستاره دبی
تور های چهار ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های چهار ستاره دبی
تور های چهار ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های چهار ستاره دبی
تور های سه ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های سه ستاره دبی
تور های سه ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های سه ستاره دبی
تور های سه ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های سه ستاره دبی

هزینه زندگی در دبی
how much does it cost to live in dubai
8 وبسایت خرید آنلاین برتر در دبی:
8 best online shopping websites in dubai
یافتن کار در دبی
get a job in dubai
تحصیل در مدارس دبی
going to school in dubai
بهترین مکان ها برای خرید لوازم الکترونیکی در دبی
dubai electronics shopping best places to buy electronics in dubai
زبان ، مذهب و واحد پول در دبی
language religion currency in dubai
سفر به دبی در تابستان
travel to dubai in summer 2
قوانین مالی و حمل پول در دبی
financial and carry money in dubai

برچسب ها :

تازه های بیسان گشت

ثبت نام کاربر جدید

قبلا ثبت نام کرده اید؟ وارد شوید
ثبت نام با گوگل یا

ورود

ورود با گوکل یا رمز عبور را فراموش کرده اید؟

پیگیری رزرو تور

جستجو

انتخاب شهر

دبی باکو تفلیس باتومی ایروان استانبول آنکارا ازمیر آنتالیا کوش آداسی بانکوک پوکت پاتایا سئول شانکهای پکن دهلی کولومبو پاریس برلین فرانکفورت هامبورگ رم ونیز

انتخاب مدت اقامت :

یک شب دو شب سه شب چهار شب پنج شب شش شب هفت شب هشت شب نه شب ده شب یازده شب دوازده شب

تعداد اتاق و مسافر:

اتاق اول

بزرگسال (بالای 12 سال) + 1 -
کودک (0 نا 12 سال) + 1 -
سن کودک اول
سن کودک دوم

اتاق اول

بزرگسال (بالای 12 سال) + 1 -
کودک (0 نا 12 سال) + 1 -
سن کودک اول
سن کودک دوم

اتاق اول

بزرگسال (بالای 12 سال) + 1 -
کودک (0 نا 12 سال) + 1 -
سن کودک اول
سن کودک دوم

انتخاب تاریخ شروع :

خرداد ۱۳۹۸
شنبه
یکشنبه
دوشنبه
سه شنبه
چهارشنبه
پنج شنبه
جمعه
 
 
 
 
۱
۲
۳
۴
۵
۶
۷
۸
۹
۱۰
۱۱
۱۲
۱۳
۱۴
۱۵
۱۶
۱۷
۱۸
۱۹
۲۰
۲۱
۲۲
۲۳
۲۴
۲۵
۲۶
۲۷
۲۸
۲۹
۳۰
۳۱
 
 
 
 
 
 
 
تیر ۱۳۹۸
شنبه
یکشنبه
دوشنبه
سه شنبه
چهارشنبه
پنج شنبه
جمعه
۱
۲
۳
۴
۵
۶
۷
۸
۹
۱۰
۱۱
۱۲
۱۳
۱۴
۱۵
۱۶
۱۷
۱۸
۱۹
۲۰
۲۱
۲۲
۲۳
۲۴
۲۵
۲۶
۲۷
۲۸
۲۹
۳۰
۳۱