?>
راهنمای گردشگری و تور

تفریح کودکان در دبی | 10 مورد از بهترین کارهایی که می توان در دبی با بچه ها انجام داد


چه شهر شگفت انگیزی! دبی بدون شک یک سیاره سرگرمی برای بچه هاست. این شهر به کودکان احترام می گذارد و فعالیت های فراوانی ارائه می دهد، که در نهایت به نسبت هزینه و نوآوری بسیار ارزشمند است. پارک های آبی، پارک های تفریحی، اسکی و سواری در صدر لیست کارهای بسیار سرگرم کننده در دبی با بچه ها قرار می گیرند؛ با این حال، استخرها، هتل ها، باشگاه های کودکان و سواحل در میان فعالیت های غیر خطرناک قرار دارند. و اگر زمانی هوس این تفریحات را کردید، فاصله زیادی از یک پارک یا بستنی فروشی برای استراحت و لذت بردن نخواهید داشت.

این شهر شگفت انگیز مناطق پیک نیک و زمین های بازی زیادی برای کودکان شما دارد. به همین ترتیب، برای بچه های بزرگتر، می توانید فعالیت هایی مانند شتر سواری، سندبوردینگ (اسکی روی شن) یا ماساژ را در نظر بگیرید؛ که توسط بسیاری از شرکت های گردشگری محلی با قیمت مناسب ترتیب داده می شوند.

جهت اطلاع از تور دبی و رزرو تور ارزان دبی با ما در تماس باشید .

کارهای جالبی که می توانید در دبی با بچه ها انجام دهید

شهر دبی، که تحت عنوان "زمین بازی میلیونرها" شناخته می شود، جایی است که می توانید کودکان خود را برای یک تعطیلات سرگرم کننده به آنجا ببرید. دبی یک سرزمین رویاها برای کودکان شماست، مهم نیست چه سنی داشته باشند. این شهر تقریبا هر کودکی را با هر سنی می پذیرد؛ بنابراین اگر بخواهید در مورد کارهایی که می توانید در دبی با کودکان خود انجام دهید فکر کنید، این لیست بی پایان است. تمام چیزی که باید به آن فکر کنید زمانی است که برای سفر انتخاب می کنید، چون دمای هوا تنها نگرانی است. دمای هوا می تواند تا 50 درجه سانتیگراد برسد، و شما قطعا نمی خواهید کودکانتان در تابستان داغ خسته و کلافه شوند.

اینها برخی از بهترین فعالیت های سرگرم کننده ای هستند که می توانید با کودکان خود در دبی انجام دهید.

 

  1. شهر بچه ها


شهر بچه ها (Children’s City) که در کریک پارک دبی (پارک خور) – بر دبی واقع شده است، اولین شهر آموزشی و یکی از بهترین جاذبه های آموزشی و سرگرمی برای بچه های بین 2 تا 15 سال شماست. این شهر ترکیب فوق العاده ای از مراکز آموزشی، نمایشگاه ها، گالری ها، افلاک نماها و مراکز طبیعت است. این مکان فعالیت های مهیج و تعاملی همراه با پدیده های واقع گرایانه از فضا، طبیعت، فرهنگ، علم، بدن انسان و غیره ارائه می دهد.

شهر بچه ها به کودک شما اجازه می دهد تا از تجربه های تعاملی حرفه های زندگی لذت ببرد. در اینجا، شما می توانید علایق آینده کودک خود را نیز شناسایی کنید، اما شگفت انگیزترین بخش آن عکاسی از کودکانتان به عنوان یک خلبان، یک آشپز یا یک دکتر کوچک بامزه است. برای یک روز کامل پر از سرگرمی، بازدید از شهر بچه ها باید در لیست کارهایی که می خواهید در دبی با بچه هایتان انجام دهید قرار داشته باشد.

تلفن: +971 4 334 0808

شهر بچه ها دبی

  1. اسکی دبی


اگر فرصتی برای بازدید از امارات مال با بچه های خود، به خصوص در تابستان پیدا کردید، فراموش نکنید که از اسنوبورد و اسکی عالی در فضای سرپوشیده و بازی های پرتاب گلوله برفی در اسکی دبی (Ski-Dubai) لذت ببرید. اگر برای مدت طولانی آنجا اقامت دارید، فرزندانتان می توانند در کلاس های اسنوبورد نیز شرکت کنند . شما می توانید از دامنه های برفی واقعی لذت ببرید، و حتی اگر کودک شما خیلی کوچک است و نمی توانید او را کنترل کنید، می توانید از فودکورت ها و تجربه تعامل با پنگوئن ها در اسنو پارک (Snow Park) استفاده کنید.

آدرس: امارات مال

تلفن: +971 800 386

اسکی دبی

  1. پارک آبی وایلد وادی


پارک آبی وایلد وادی (Wild-Wadi Water Park) یک پارک آبی بزرگ است که در هتل جمیرا بیچ (Jumeirah Beach Hotel) واقع شده است. این پارک سرسره ها، سواری ها، گشت و گذار و فعالیت های جالبی برای بچه ها و بزرگسالان در دبی ارائه می دهد. پارک وایلد وادی یک مکان سرگرم کننده عالی برای کل یک خانواده است. این پارک یک سرگرمی خانوادگی مقرون به صرفه است که شما می توانید با بچه های خود از آن لذت ببرید. پارک آبی وایلد وادی یکی از قدیمی ترین جاذبه ها برای بچه ها در دبی است و اگر می خواهید یک روز پر از لذت به بچه های خود بدهید باید حتما از آن بازدید کنید.

پارک آبی وایلد وادی

  1. کیدزانیا


کیدزانیا (Kidzania) که در دبی مال واقع شده، یک محیط آموزشی متمایز، بسیار واقع گرایانه و ایمن به کودکان شما می دهد که بچه های شما را با چیزهایی که به طور طبیعی برای آنها اتفاق می افتد سرگرم می کند. بچه های شما از نقش بازی کردن در حین انجام شغل های مدل گرای واقعی و انتخاب حرفه های مورد علاقه خود لذت می برند. اگر بچه های شما بین 4 تا 12 سال هستند، این مکان یک تجربه یادگیری واقعا سرگرم کننده برای آنهاست. هزینه این مکان 95 درهم برای کودکان نوپا و 140 درهم برای بچه های بزرگتر است، با این حال، ورودی کودکان زیر 2 سال رایگان است.

آدرس: دبی مال

تلفن: +971 4 448 5222

کیدزانیا

  1. آکواریوم و باغ وحش زیر آب دبی


شما بدون شک قبلا در آکواریوم غول پیکری مانند این نبوده اید. آکواریوم و باغ وحش زیر آب دبی (Dubai Aquarium & Underwater Zoo) بزرگترین آکواریوم ساخته شده از اکریلیک است که صدها ماهی، کوسه و پرتوی درخشان را به نمایش می گذارد. شما می توانید از طریق لوله عابر پیاده بچه های خود را به آنجا ببرید تا نگاه دقیق تری به زندگی دریایی بیاندازند. در بالای این آکواریوم عظیم یک باغ وحش زیر آب است که در آن کودکان شما می توانند از تماشای سمورهای دریایی آموزش دیده ای که می توانند نقاشی کنند، حشرات شگفت انگیز نادر و رقص پنگوئن ها لذت ببرند. اگر می خواهید در مورد حیات وحش و گونه های دریایی به کودکان خود آموزش دهید، بازدید از آکواریوم و باغ وحش زیر آب دبی باید در لیست کارهای سرگرم کننده ای باشد که می خواهید در دبی با بچه های خود انجام دهید.

آدرس: دبی مال – دبی

تلفن: +971 4 448 5200

آکواریوم و باغ وحش زیر آب دبی

  1. پارک آکواونچر، آتلانتیس پالم


تعطیلات در دبی بدون یک پارک آبی ناقص است، به خصوص اگر تابستان باشد. پارک آبی آکواونچر (Aquaventure Park) در لبه جزیره بی نظیر ساخته دست بشر، تحت عنوان استراحتگاه آتلانتیس، پالم (Atlantis Resort, The Palm) واقع شده است. بچه ها می توانند در اینجا سرسره های پر از آدرنالین و نفس گیر، حمله کوسه، آکواریوم لوکس و فعالیت های سرگرم کننده دیگر مانند فعالیت های اسرارآمیز "دنیای گم شده آتلانتیس" را تجربه کنند. شما هم می توانید یک بلیط کمبو برای تمام فعالیت ها بخرید یا به صورت جداگانه پرداخت کنید. پارک آکواونچر یک جاذبه نسبتا جدید در دبی برای بچه هاست، اما با توجه به ماجراجویی و سرگرمی که ارائه می دهد، باید در لیست کارهایی که می خواهید در دبی با کودکان خود انجام دهید قرار داشته باشد.

آدرس: پالم جمیرا

تلفن: +971 4 426 0000

پارک آبی آکواونچر

 

  1. آیس رینک دبی


اگر در فصل گرم تابستان از دبی بازدید می کنید، می توانید یک منطقه بهاری را در داخل دبی مال پیدا کنید. کودکان شما مطمئنا از یک رینک بزرگ در اندازه المپیک برای اسکیت روی یخ و خنک شدن لذت می برند. با مربیان متخصص و دوستانه و پنگوئن های متعادل کننده مصنوعی، فرزندان شما برای حفظ تعادل خودشان در آیس رینک دبی فوق العاده ایمن هستند. شگفت انگیز است که هزینه این مکان 55 درهم برای 2 ساعت می باشد.

آدرس: دبی مال

تلفن: +971 4 448 5111

آیس رینک دبی

  1. کمپینگ در صحرای سافاری


با بچه ها، چه بزرگ و چه کوچک، کمپینگ در سافاری (Safari) فوق العاده سرگرم کننده است. کمپینگ شبانه سرگرمی ای است که کوچک و بزرگ از آن لذت می برند؛ که در آن شما از سواری با ماشین های شاسی بلند فوق العاده و جشن بزرگ عربی در وعده شام و نمایش های مرسوم دیدنی لذت می برید. شما می توانید برای ترتیب دادن تور با هتل خود یا مستقیما با شرکت های گردشگری محلی تماس بگیرید.

 سافاری

  1. دلفیناریوم دبی


اگر شما و بچه هایتان دلفین ها را دوست داشته باشید، دلفیناریوم بزرگ دبی (Dubai Dolphinarium) فرصتی برای تعامل با این مخلوقات دوست داشتنی برای شما فراهم می کند. علاوه بر این، بچه های شما هم عاشق تماشای آنها در حال انجام ترفندهایی با مربیان خواهند شد. همچنین ممکن است به بچه هایتان اجازه داده شود که از شنا با دلفین های پوزه بطری و فُک های آبی لذت ببرند. دلفیناریوم دبی در سرزمین رویا ( دریم لند ) واقع در پارک خور  و بازدید از آنجا چیزی است که توصیه می شود آن را با بچه هایتان انجام دهید.

آدرس: داخل گیت 1 کریک پارک

تلفن: +971 4 336 9773

دلفیناریوم بزرگ دبی

  1. شهر بازی و پارک آبی واندر لند (سرزمین عجایب) دبی


پارک تفریحی واندر لند (Wonderland Amusement Park) دبی که در کریک پارک واقع شده، جایی است که به خاطر بچه هایتان حتما باید از آن بازدید کنید. این یک تم پارک کارائیبی فوق العاده و معروف است که سرسره ها و سواری های هیجان انگیز ارائه می دهد. در تابستان های داغ می توانید از بازی های آبی برای خنک شدن لذت ببرید. تم پارک آبی سرزمین عجایب (Wonderland Water & Theme Park) یکی از بهترین راه ها برای گذراندن یک روز گرم تابستان با بچه هایتان در دبی است.

تلفن: +971 4 324 3222

پارک تفریحی واندر لند

 

اینها برخی از شگفت انگیزترین فعالیت ها و کارهایی هستند که می توانید در دبی با بچه های خود انجام دهید؛ با این حال دبی آرمان شهر بچه هاست که شما می توانید سرگرمی های بی پایانی در آن کشف کنید. پارک ها و سرگرمی هایی مانند هاب زیرو , لگولند ,  ای ام جی ورد خیلی از شهر بازی ها و تفریگاه هایی که در این لیست ذکر نشد از بزرگترین و پیشرفته ترین مراکز بازی در دنیا هستند و دبی را به بهشت کودکان تبدیل می کنند.اگر می خواهید یک فعالیت را در دبی برای بچه ها پیشنهاد کنید، لطفا در قسمت نظرات آن را مطرح کنید.

 

 

*تفریح کودکان در دبی | 10 مورد از بهترین کارهایی که می توان در دبی با بچه ها انجام داد را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

*این مطلب چطور بود؟

تور های پنج ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های پنج ستاره دبی
تور های پنج ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های پنج ستاره دبی
تور های پنج ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های پنج ستاره دبی
تور های چهار ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های چهار ستاره دبی
تور های چهار ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های چهار ستاره دبی
تور های چهار ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های چهار ستاره دبی
تور های سه ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های سه ستاره دبی
تور های سه ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های سه ستاره دبی
تور های سه ستاره بیسان گشت
بهترین نرخ هتل های سه ستاره دبی
تور دبی با کشتی
travel to dubai by ship
109 رستوران ایرانی در دبی
109 iranian restaurant in dubai
راهنمای کامل بهترین مراکز خرید دبی
the complete guide dubai shopping centers
غذا دادن به کوسه ها در آکواریوم دبی مال
shark feeding at dubai aquarium underwater zoo
غذاهای سنتی عربی
delicious foods in dubai
10 واقعیت جالب درباره دبی
10 interesting facts about dubai
چشم دبی
dubai eyes
سواحل دبی
dubai beaches
سینما در دبی
cinema in dubai
گردشگری ابوظبی
tourism abu dhabi
بستن
نمایشگاه و کنفرانس پزشکی خانواده دبی (IFM Dubai 2018)
نمایشگاه کیف پول الکترونیکی دبی (Digital Wallet Summit Dubai 2017)
مترو باکو
تور ارزان دبی یا تور لحظه آخری دبی
فشن فوروارد دبی FFWD
نکات ایمنی مهم در سفر به دبی
نحوه پرداخت پاداش حین کار در دبی
نمایشگاه ترافیک و حمل و نقل دبی (Gulf Traffic Dubai 2018)
کارهایی که در سال 2017 باید در دبی انجام دهید
بهترین مکان‌ها برای رانندگی در صحرا در امارات

ثبت نام کاربر جدید

قبلا ثبت نام کرده اید؟ وارد شوید
ثبت نام با گوگل یا

ورود

ورود با گوکل یا رمز عبور را فراموش کرده اید؟

پیگیری رزرو تور

جستجو

انتخاب شهر

دبی باکو تفلیس باتومی ایروان استانبول آنکارا ازمیر آنتالیا کوش آداسی بانکوک پوکت پاتایا سئول شانکهای پکن دهلی کولومبو پاریس برلین فرانکفورت هامبورگ رم ونیز

انتخاب مدت اقامت :

یک شب دو شب سه شب چهار شب پنج شب شش شب هفت شب هشت شب نه شب ده شب یازده شب دوازده شب

انتخاب تاریخ شروع :