مجتمع تجاری دراگون مارت دبی (بازار اژدها)


Dragon Mart

امتیاز 684 نفر 6 از 10

تصاویر مجتمع تجاری دراگون مارت دبی (بازار اژدها)

امتیاز دهی امتیاز دهی
ارسال دیدگاه ارسال دیدگاه
ارسال تصویر ارسال تصویر
تصویر 52190 مجتمع تجاری دراگون مارت دبی (بازار اژدها)
تصویر 52192 مجتمع تجاری دراگون مارت دبی (بازار اژدها) تصویر 52193 مجتمع تجاری دراگون مارت دبی (بازار اژدها) تصویر 52187 مجتمع تجاری دراگون مارت دبی (بازار اژدها) تصاویر بیشتر
نقشه بیسان گشت
دبی اینترناسیونال سیتی - اتوبان العوير
971 4 433 6200

معرفی مجتمع تجاری دراگون مارت دبی (بازار اژدها)

مجتمع تجاری دراگون مارت دبی (بازار اژدها)

بازار اژدها (Dragon mart) : یکی دیگر از جاذبه‌‌های دیدنی دبی ، بازار دراگون مارت یا بازار اژدها است . این بازار متعلق به چینی‌‌ها است و در جای جای این مرکز خرید بزرگ می‌توانید نماد‌‌ها و سمبل‌‌های کشور چین را ببینید . همچنین جلوی ورودی این مرکز خرید ، یک آبنما با مجسمه ای از یک اژدهای بزرگ و چند اژدهای کوچک ساخته شده است .به تازگی دارگون مارت 2 نیز در کنار دراگون مارت یک افتتاح شده که بزرگتر ور شیکتر است اما هنوز روتق بازار چینی‌‌های یک را ندارد.

بازارهای دراگون مارت دبی را با نلم دراگون مال هم میشناسند. درواقع دراگون به معنی اژدها است و این بازار به بازار اژدها دبی نیز معروف می‌باشد. بازار چینی‌‌های دبی نیز نام دیگر این بازار است. در زبان عربی این بازار را سوق التنین مینامند.

پلان دراگون مارت یک و دو

بازار دراگون مارت 1 دبی

img_3430

در این مرکز خرید انواع کالا یافت می‌شود . از کیف و کفش گرفته تا طلا و جواهرات ، رو تختی ، مبلمان ، لوستر ، لوازم منزل ، موبایل ، میوه‌‌های چینی و تایلندی ، وسایل تزیینی و… همه و همه را می‌توان در بازار اژدها یافت . همچنین این مرکز خرید ، محل بسیار خوبی برای خرید عمده و تعداد بالا است .

در این بازار اکثر فروشندگان چینی هستند و شاید بتوان گفت که این بازار تنها بازار دبی است که قیمت‌‌ها در آن مقطوع نیستند و می‌توان از فروشندگان تخفیف گرفت . درواقع ضرب المثل از شیرمرغ تا شیر آدمیزاد برای این بازار کاملا صدق میکند.

یکی از ویژگی‌‌های بازار اژدها که آن را از سایر بازارهای دبی متمایز می‌سازد ، معماری خاص آن است . اجرای این معماری را شرکت ” نخیل ” بر عهده داشته است . این بازار به شکل یک مارپیچ عظیم الجثه با سری به شکل اژدها ساخته شده است که در واقع پیکر یک اژدها که از نمادهای مهم چینیان است را تشکیل می‌دهد .

متاسفانه در این بازار فیلمبرداری ممنوع است . در این بازار مشغول فیلمبرداری برای وبسایت بیسان گشت بودیم که با تذکر حراست بازار رو به رو شدیم و مابقی بازار را عکس برداری کردیم . اما از دراگون مارت 2 بطور کامل ویدیو تهیه کردیم.

ویدیو بازار چینی‌‌های 1 دبی - اختصاصی دبی فا:

بازار دراگون مارت 2 دبی

img_3504

بازارچینی‌‌های 2 دبی نزدیک دراگون مارت یک واقع شده و بزرگتر و مدرن تر از آن است. در یان بازار فروشگاه‌‌های بزرگ پوشاک و لوازم برقی ، صنعتی و حتی درمانی با معماری مدرن و جذاب قرار دارند اما در این مجتمع بزرگ و مدرن خبری از برند‌‌های معرف اروپایی نیست و کلیه اجناس چینی و با قیمت مناسب می‌باشند. در این مجتمع بزرگ دارای فودکرت و سینما movo و همچنین‌‌هایپرمارکت جیان (ژیان) نیز می‌باشد.

مرکز خرید دراگون مارت در خارج از شهر دبی واقع شده و کمی از مرکز شهر دور است . برای گشت کامل در هر 2 مجتمع به یک کامل به همراه کلی انرژی نیاز دارید.

ویدیو بازار چینی‌‌های 2 دبی - اختصاصی دبی فا:

توضیحات
نمایش بیشتر

هتل‌های نزدیک به مجتمع تجاری دراگون مارت دبی (بازار اژدها)

موقعیت مجتمع تجاری دراگون مارت دبی (بازار اژدها) روی نقشه

لوگوی نقشه بیسان گشت مشاهده نقشه
684 نفر به این خرید امتیاز داده اند

نظرات در مورد مجتمع تجاری دراگون مارت دبی (بازار اژدها)


 • میثم
  1 تشکر
  " از شیر مرغ تا جون آدمی زاد اینجا پیدا میشه "
  مفید بود ؟ تشکر

*وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت کنید یا و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید

شما
همین حالا
امتیاز بدهید
""
برای رزرو تور و یا اتاق در مجتمع تجاری دراگون مارت دبی (بازار اژدها) با آژانس بیسان گشت به شماره 91004446-021 تماس بگیرید. (۹ صبح تا ۶ عصر )
تماس اضطراری خارج از زمان اداری : 09127109283
مرکز تماس
ورود با رمز ثابت
نام کاربری / شماره همراه / ایمیل
رمز عبور
ورود
رمز عبور را فراموش کرده اید؟

پیگیری رزرو تور

جستجو

امتیاز به مجتمع تجاری دراگون مارت دبی (بازار اژدها)

بر روی ستاره ها کلیک کنید.

ارسال تصویر برای مجتمع تجاری دراگون مارت دبی (بازار اژدها)

لطفا تصاویری فقط در مورد "مجتمع تجاری دراگون مارت دبی (بازار اژدها) " ارسال نمایید
 • منتظر بمانیذ