بهترین هتل های منطقه سلطان احمد استانبول (شهر قدیمی)

منطقه سلطان احمد استانبول معروف به شهر قدیمی مملو از قدیمی‌ترین و دیدنی‌ترین مکان‌های توریستی و گردشگری استانبول است. در این مطلب بهترین هتل های منطقه سلطان احمد استانبول را ...

منطقه سلطان احمد استانبول معروف به شهر قدیمی مملو از قدیمی‌ترین و دیدنی‌ترین مکان‌های توریستی و گردشگری استانبول است. در این مطلب بهترین هتل های منطقه سلطان احمد استانبول را معرفی خواهیم کرد.

در یکی از مطالب پیشین به بررسی محله سلطان احمد استانبول پرداختیم که در شهر بزرگی همچون استانبول، مهمترین قسمت از نظر صنعت توریسم محسوب می‌شود. مزیت اقامت در بهترین هتل های منطقه سلطان احمد استانبول این است که به مهمترین مکان‌های توریستی و باستانی شهر مجاورت دارید. این موضوع برای گردشگرانی که بازدید از جاذبه‌های گردشگری طی تور استانبول برایشان حائز اهمیت است، سبب صرفه‌جویی در زمان و هزینه خواهد شد.

قرارگیری تعداد زیادی از جاذبه‌های توریستی شهر در این قسمت، که برخی از آن‌ها عمری هزار ساله و بیشتر دارند، سبب جذب گردشگران به آن و افزایش رفت و آمدها شد. در ادامه برای رونق بیشتر و پاسخ دادن به نیازهای انبوه گردشگران حضور یافته در اینجا، هتل‌ها و مراکز خرید متعددی نیز در محله سلطان احمد ساخته شد. تعدادی از بهترین هتل های منطقه سلطان احمد استانبول به سبک معماری قدیمی دوران عثمانی طراحی شده و به همین دلیل جذابیت خاصی دارند.

بهترین هتل های منطقه سلطان احمد استانبول

تعدادی از بهترین هتل های شهر استانبول در قسمت قدیمی آن قرار گرفته‌اند. همه قسمت‌های سیستم حمل و نقل عمومی شهر در اینجا ایستگاهی دارند، به همین دلیل اقامت در هتلی در سلطان احمد به معنی دسترسی سریع و راحت به دیگر نقاط شهر خواهد بود. به این منظور باید شناخت کاملی از وسایل نقلیه عمومی استانبول داشته باشید.

وب سایت آژانس مسافرتی بیسان گشت، پیشتر برخی از این هتل‌ها را در دایرکتوری خود معرفی کرده است. در صورت وجود محتوا در مورد هر هتل معرفی شده در منطقه سلطان احمد، با کلیک روی نام آن به صفحه اختصاصی هتل در وب سایت بیسان گشت منتقل خواهید شد. در این صفحه تصاویر زیادی از هتل قرار داشته و اطلاعات کاملی درباره آن، همچون فاصله تا مهمترین مکان‌های دیدنی و قسمت‌های مهم شهر، قرار گرفته است.


هتل فور سیزنز استانبول (Istanbul Four Seasons Hotel)

هتل های منطقه سلطان احمد استانبولفور سیزنز از جمله هتل‌های دارای معماری باستانی دوره عثمانی محسوب می‌شود، چرا که یکی از سازه‌های به جا مانده از آن دوران، امروز تبدیل به هتل شده است. طی دوران حکومت چند صد ساله عثمانی، جنبشی با عنوان جنبش ملی معماری راه افتاد و در ادامه گسترش یافت، به طوری که طی یک بازه زمانی مشخص، تعداد زیادی ساختمان به شکل تقریبا یکسان ساخته شدند. رنگ و لعاب این جنبش به خوبی در هتل فور سیزنز استانبول دیده می‌شود. روی هم رفته می‌توان شکل ظاهری آن را ترکیبی از معماری دوران عثمانی و سلجوقی بیان کرد.

فور سیزنس از جمله بهترین هتل های منطقه سلطان احمد استانبول بوده و توانسته رضایت همه مشتریان خود را به دست بیاورد، به طوری که از نظر میزان کسب رضایت مشتریان، جوایزی از مراجع مختلف دریافت کرده است. در وسط سازه، باغی زیبا ایجاد شده که سبب شگفتی‌تان خواهد شد. رستوران هتل در تراس آن واقع شده و حین سرو غذا قادر به تماشای منظره زیبای اطراف خواهید بود. بد نیست بدانید یکی از کاربردهای قدیمی ساختمان کنونی هتل فور سیزنز امروز، زندان بوده است!


هتل امیرا استانبول (Hotel Amira Istanbul)

هتل های منطقه سلطان احمد استانبول

مجاورت با دروازه Catladikapi را باید مهمترین تفاوت هتل امیرا با سایر بهترین هتل های منطقه سلطان احمد استانبول دانست. با وجود مجهز بودن هتل امیرا استانبول به رستوران و بار، رستوران‌های متعددی در اطرافش وجود دارند. بر اساس بازخوردی که از توریست‌های اقامت‌کننده در این هتل دریافت کرده‌ایم، رضایت سخت‌گیرترین افراد را نیز به دست خواهد آورد. داشتن کارکنان حرفه‌ای و قادر به صحبت به زبان انگلیسی یکی دیگر از ویژگی‌های هتل امیرا در منطقه سلطان احمد محسوب می‌شود.


هتل سیرکچی منشن استانبول (Sirkeci Mansion Hotel)

هتل های منطقه سلطان احمد استانبول

تا ایستگاه تفریحی پارک گولهانه استانبول تنها چند دقیقه از این هتل فاصله وجود دارد. از طریق دروازه کاخ توپکاپی که رو به این پارک باز می‌شود، قادر به رفت و آمد به یکی از بهترین، زیباترین، سرسرسبزترین و آرامش‌بخش‌ترین پارک‌های استانبول خواهید بود. امکان تماشای موزه باستان شناسی یکی دیگر از مزایای ورود به این پارک است. اگرچه معماری ساختمان به سبک عثمانی است، اما همه اتاق‌های هتل سیرکچی منشن همچون سایر هتل های منطقه سلطان احمد استانبول به شکلی مدرن طراحی شده و لوازم مدرنی درونشان وجود دارد. گفتنی است از اینجا تا مسجد آبی، موزه مسجد کاظم بزرگ و همچنین بازار آرنا چند دقیقه پیاده‌روی بیشتر فاصله ندارید. با در نظر گرفتن قیمت و امکانات سیرکچی منشن، می‌توان از آن به عنوان یکی از بهترین هتل های منطقه سلطان احمد استانبول نام برد.


هتل نئوریون استانبول (Neorion Hotel)

هتل های منطقه سلطان احمد استانبول

این هتل در مجاورت ایستگاه ترام سیرکچی قرار دارد. یکی از مهمترین دلایل جذابیت هتل نئورین استانبول در مقایسه با بسیاری از هتل های منطقه سلطان احمد استانبول قرارگیری آن درست در مرکز این محله است. در نتیجه می‌توانید به راحتی به امینونو، یکی دیگر از مهمترین مناطق شهر استانبول نیز دسترسی داشته باشید. داشتن استخر به همراه سونا، حمام ترکی و کتابخانه تنها بخشی از امکانات هتل نئوریون استانبول محسوب می‌شوند.


هتل امپرس زو استانبول (Hotel Empress Zoe)

هتل های منطقه سلطان احمد استانبول

ساخت ساختمان هتل به قرن پانزدهم برگشته و به عنوان جواهری در سلطان احمد شناخته می‌شود. توریست‌های زیادی زمان قابل توجهی را در باغ اختصاصی هتل سپری کرده و به عکاسی در آن می‌پردازند. همانطور که در تصویر بالا پیداست، اتاق‌های هتل امپرس زو استانبول بسیار خاص، شیک و لوکس، آمیخته از طراحی مدرن و سنتی، طراحی شده‌اند. افرادی که در طول سفر خود به شهرهای مختلف در پی آشنایی با فرهنگ آن هستند، باید در چنین هتل‌هایی اقامت پیدا کنند. اگر مایل به آشنایی با فرهنگ ترکیه و مخصوصا شهر استانبول هستید، امپرس زو یکی از بهترین هتل های منطقه سلطان احمد محسوب شده و محلی ایده‌آل برای اقامت است. نشریه‌های بین المللی و همچنین مراجع و وب سایت‌های گوناگونی به بررسی اهمیت هتل امپرس زو از نقطه نظر توریسم پرداخته‌اند که نشان از اهمیت آن دارد.


کاخ سفید هتل استانبول (White House Hotel Istanbul)

هتل های منطقه سلطان احمد استانبول

از وایت هاوس به عنوان یکی از بهترین هتل های منطقه سلطان احمد استانبول یاد می‌کنند. امتیازاتی که توریست‌ها در وب سایت‌های مختلف به وایت هاوس استانبول داده‌اند، از رضایت کامل آن‌ها خبر می‌دهد. نزدیکترین مکان‌های توریستی و گردشگری به آن را باید باسیلیکا سیسترن و مسجد ایا صوفیه دانست که هر دو عمری حدودا هزار ساله دارند. فاصله تا اولین ایستگاه ترام فقط پنج دقیقه پیاده‌روی است. از آن جا می‌توانید به سریع‌ترین و راحت‌ترین شکل ممکن به سراغ دیگر جاذبه‌های گردشگری مهم شهر همچون برج گالاتا بروید. ترام، دسترسی به مرکز شهر یعنی میدان تکسیم و خیابان استقلال را راحت می‌کند.


هتل آدامار استانبول (Adamar Hotel)

هتل های منطقه سلطان احمد استانبول

این هتل در همسایگی وایت هاوس، که در بالا معرفی کردیم‌، قرار گرفته است. داشتن چشم‌اندازی پانورامیک و 360 درجه‌ای به شهر زیبا و بزرگ استانبول را باید یکی از منحصربه‌فردترین ویژگی‌های هتل آدامار در مقایسه با دیگر هتل های منطقه سلطان احمد بیان کرد. ساختمان این هتل را باید یکی از بلندترین ساختمان‌ها در محله سلطان احمد دانست، به همین دلیل بهترین دید ممکن از شهر را رو به رویتان قرار می‌دهد. به همه مکان‌های دیدنی که نزدیک به وایت هاوس هستند، مجاورت دارید، در نتیجه هتل آدامار از نظر موقعیت مکانی نیز در وضعیت بسیار خوبی قرار دارد.


هتل و اسپای لونی (Levni Hotel & Spa)

هتل های منطقه سلطان احمد استانبول

نزدیکترین مکان تفریحی به آن اپرای استانبول محسوب می‌شود. محل قرارگیری آن خیابان Cagaloglu است، جایی که سیرکچی را به سلطان احمد می‌رساند. ایستگاه مارمارای استانبول در مجاورت هتل لونی قرار دارد، در نتیجه قادر خواهد بود از طریق یکی از خاص‌ترین مسیرهای ریلی زیرآبی دنیا، به بخش آسیایی شهر رفته و سپس به محله سلطان احمد برگردید. فاصله تا نزدیکترین ایستگاه ترام فقط پنج دقیقه پیاده‌روی است. از اینجا به سادگی به مرکز شهر خواهید رسید. همانطور که از نام هتل لونی پیداست، مهمترین تفاوت آن با بیشتر هتل های منطقه سلطان احمد استانبول مجهز شدن به یک مرکز اسپای بزرگ است.


هتل سورا ایاصوفیه استانبول (Sura Hagia Sophia Hotel)

هتل های منطقه سلطان احمد استانبول

یکی از معدود پنج ستاره‌های واقع در این منطقه که بدون شک جزو بهترین هتل های منطقه سلطان احمد استانبول نیز شناخته می‌شود، سورا ایاصوفیه است. تعداد اتاق‌های آن 230 عدد بوده و درست در مرکز محله نام برده قرار دارد. همانطور که از این هتل انتظار دارید، دارای فاصله بسیار نزدیکی تا مسجد ایاصوفیه است. خیابان محل قرارگیری هتل سورا ایاصوفیه یعنی تیکارتانه مملو از رستوران‌های مختلف است.


هتل سلطانیه استانبول (Hotel Sultania)

هتل های منطقه سلطان احمد استانبول

در مقایسه با بسیاری از بهترین هتل های منطقه سلطان احمد استانبول که در این مطلب معرفی کردیم، هتل سلطانیه جدیدتر محسوب می‌شود. قرارگیری در مکانی دنج از این محله و داشتن معماری بیرونی و داخلی فوق‌العاده، از دلایل جذابیت بالای آن است. سلطانیه یکی دیگر از هتل‌هایی است که دسترسی سریع به هر دو محله سلطان احمد و امینونو را میسر می‌کند.

نوشته شده توسط : تیم تولید محتوا بیسان گشت


برچسب ها :

*بهترین هتل های منطقه سلطان احمد استانبول (شهر قدیمی) را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

۳ نفر به این صفحه امتیاز داده اند
۵ / ۴.۳۰
دیدگاه ها

    *وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت کنید یا و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید

    شما
    همین حالا
    ""

مطالب مرتبط

در حال یافتن .....

-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
-----------------------
مقصد
شرکت هواپیمایی
تاریخ شروع تور
مدت اقامت
ورود با رمز ثابت
نام کاربری / شماره همراه / ایمیل
رمز عبور
ورود
رمز عبور را فراموش کرده اید؟

پیگیری رزرو تور

جستجو